ski-mapa.cz
 

Ski areál Ždiar - Strednica

Možnosti lyžování

15 sjezdovek:
Sjezdovky jsou s umělým osvetlením, vhodné pro večerní lyžování. Středisko je vhodné pro začátečníky a nenáročné lyžaře, ale své si tu najdou i zkušení lyžaři, protože ve středisku sa nacházejí i středne těžké sjezdové tratě.
Obtížnost:
Vleky:
9 vleků
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
6.080 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ždiar - StrednicaSki areál Ždiar - StrednicaSki areál Ždiar - StrednicaSki areál Ždiar - StrednicaSki areál Ždiar - Strednica

Mapa areálu:

Ski areál Ždiar - Strednica  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skicentrum Ždiar - Strednica - popis

Lyžařské středisko Ždiar – Strednica leží v obci Ždiar mezi hřebeny Belianskych Tater a Spišské Magury. Patří mezi velká střediska v oblasti Vysokých Tater. Do ski areálu jezdí pravidelná autobusová linka z Popradu. Středisko má výhodné podmínky pro udržení sněhu, ale v případě nepříznivého počasí jsou svahy uměle zasněžované. V areálu najdete jednu lanovku a devět vleků, které Vás vyvezou na sjezdovky. Svahy jsou každý den upravované. V areálu najdete 2x bufet, půjčovnu a servis lyží a snowboardu a samozřejmě výbornou lyžařskou školu se zkušenými instruktory, kteří to umí nejen s dětmi, ale i s dospělými.

Ski areál - kontakty

Skicentrum Strednica a.s., Ždiar 670, Ždiar 05955

Telefon: +421 524 498 106, +421 905 872 598
www.strednica.sk

Související obce v okolí: Ždiar, Podspády, Javorina, Tatranská Javorina, Osturňa, Furmanec, Malá Franková, Tatranská Kotlina.

Ždiar - Strednica - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: