ski-mapa.cz
 

Ski areál Štrbské Pleso

Možnosti lyžování

11 sjezdovek:
Solisko (2500m), Prepojka Solisko (150m), Esíčko (1350m), Interski (400m), Turistická (1750m), Prepojka Medvedia Kopa (150m), Furkotka (1200m), Prepojka Medvedia kopa Furkotka (150m), Juniorská (360m), Maxiland I (130m), Maxiland II (50m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
3 lanovky
Kapacita:
5.900 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Štrbské PlesoSki areál Štrbské PlesoSki areál Štrbské PlesoSki areál Štrbské PlesoSki areál Štrbské PlesoSki areál Štrbské PlesoSki areál Štrbské PlesoSki areál Štrbské PlesoSki areál Štrbské PlesoSki areál Štrbské Pleso

Mapa areálu:

Ski areál Štrbské Pleso  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Štrbské Pleso - popis

Štrbské Pleso je součástí areálu Vysoké Tatry. Dopravu v areálu zajišťují 3 sedačkové lanovky (1×3-místná, 1×4-místná a 1×6-místná) a 3 lyžařské vleky. Štrbské Pleso se řadí k lyžařským střediskům mezinárodního významu. Zároveň je nejvýše položeným střediskem na Slovensku, nabízi opravdu skvělé podmínky pro lyžováni. Sjezdovky jsou upravené a dlouhé, obsluhované moderními lanovkami a vleky. Sjezdovky jsou po celé svojí délce zasněžované technickým sněhem. Štrbské Pleso umožňuje svým návštěvníkům využívat služby půjčovny lyží, snowboardů, skiservisů a lyžařských škol pro začátečníky. Milovníci adrenalinu můžou navštívit snowpark. Lyžařská sezóna na Štrbském Plese obvykle začíná začátkem listopadu a končí v dubnu. V areálu můžete také využít bezplatného skibusu, který vede od hlavního parkoviště, kde se nachází i Tatranská elektrická železnice. Odtud se dostanete přímo k lyžařskému areálu.

Ski areál - kontakty

K Vodopádom 65, 059 85 Štrba - Štrbské Pleso

Telefon: +421 917 682 260
www.vt.sk/stredisko/info-o-stredisku/strbske-pleso

Související obce v okolí: Štrbské Pleso, Tatranská Štrba, Vyšné Hágy, Nová Polianka, Štôla, Dolina, Mengusovce, Štrba.

Štrbské Pleso - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: