ski-mapa.cz
 

Ski areál Tatranská Lomnica

Možnosti lyžování

13 sjezdovek:
Štart západ modrá (2000m), Štart východ modrá (850m), Javorová cesta modrá (450/250m), Buková hora západ modrá (700m), Čučoriedky západ červená (880m), Čučoriedky východ červená (960m), Generál červená (1350m), Esíčka červená (1300m), Lomnické sedlo černá (1240m), Grand Slnečná modrá (1100m), Buková hora východ červená (700m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
7 lanovek
Kapacita:
12.500 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská LomnicaSki areál Tatranská Lomnica

Mapa areálu:

Ski areál Tatranská Lomnica  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Tatranská Lomnica - popis

Nejmodernější sedačkové a kabinové lanovky a široké sjezdovky jsou zárukou skvělého zážitku na prvotřídních carvingových 6,5km dlouhých tratích s šířkou až do 60m. Celková délka sjezdovek ve Ski Tatranská Lomnica je 12km. Tatranská Lomnica Vám nabízí nejdelší sjezdovku na Slovensku. Pokud vyjedete na vrchol lyžařského střediska, máte před sebou 6,5km sjezdovky s převýšením 1300 metrů. Sjezdovky sahají až do výšky 2190 metrů. Mezi lehké lyžařské tratě areálu patří sjezdovky Start a Buková hora u dolní stanice, nedaleko parkoviště. Středně těžké tratě s širokými sjezdovkami nabízí část střediska Čučoriedky, které se nachází výše. Na této části jezdí čtyřsedačková lanovka. Ještě výše se nachází část Generál se středně těžkými sjezdovkami a kabinovou lanovkou . Nejvýše položená sjezdovka je černá a vede z Lomnického sedla ke Skalnatému Plesu. Sem Vás vyveze dvousedačková lanovka. Ze Skalnatého Plesa, kde se nachází turistické centrum s restaurací a další nabídkou služeb, vyjíždí na Lomnický štít visutá lanovka a nabízí se tu krásný výhled z druhého nejvyššího vrcholu Tater. V Tatranské Lomnici najdete širokou paletu služeb pro turisty na velmi dobré úrovni včetně obchodů, půjčoven, lyžařských škol a hotelů. Restaurace a občerstvení se nachází také v jednotlivých nástupních stanicích lanovek.

Ski areál - kontakty

Tatranská Lomnica 13, 059 60 Vysoké Tatry

Telefon: +421 903 112 200
www.vt.sk

Související obce v okolí: Tatranská Lomnica, Tatranské Matliare, Tatranská Lesná, Horný Smokovec, Kežmarské Žľaby, Stará Lesná, Starý Smokovec, Dolný Smokovec.

Tatranská Lomnica - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: