ski-mapa.cz
 

Ski areál Monkova dolina

Možnosti lyžování

2 sjezdovky:
Sjezdovka s délkou 260 m, přepravní kapacitou 540 os / hod. Pro lyžaře začátečníky, sáňkaře, bobaři je k dispozici sjezdovka před hotelem v délce 50m (SKI Monkova DISNEY).
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
Kapacita:
600 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Monkova dolinaSki areál Monkova dolinaSki areál Monkova dolinaSki areál Monkova dolinaSki areál Monkova dolinaSki areál Monkova dolinaSki areál Monkova dolinaSki areál Monkova dolina

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Monkova dolina - popis

Lyžařské středisko SKI Monkova dolina se nachází 1,5 km od obce Ždiar, přímo u hotelu Magura. Sjezdovky jsou denně upravovány rolbou. U nás máte k dispozici bezplatné parkoviště přímo u sjezdovky, resp. u hotelu Magura, odkud se na lyžích spustíte k sjezdovce a od sjezdovky k parkovišti. Pro naše hosty zajišťujeme i služby profesionální lyžařské školy Ski Monkova school. Lyžařská škola zajišťuje výuku lyžování a snowboardingu pro individuální hosty i pro skupiny, pro začátečníky i pokročilé. Výuka lyžování a snowboardingu v Monkové dolině je vždy pod vedením profesionálního instruktora s několikaletými zkušenostmi. Samozřejmostí je i večerní lyžování. V Monkové dolině si na své přijdou i běžkaři, jelikož se v rámci střediska nachází 3 km udržovaných tratí.

Ski areál - kontakty

SKI MONKOVA DOLINA, Monkova dolina 471, 059 55 Ždiar Belianske Tatry

Telefon: +421 908 449 702
www.magurahotel.sk/sk/lyziarske-stredisko

Související obce v okolí: Ždiar, Podspády, Furmanec, Tatranská Kotlina, Malá Franková, Jezersko, Javorina, Tatranská Javorina.

Monkova dolina - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: