ski-mapa.cz
 

Ski areál Bachledova dolina - Jezersko

Možnosti lyžování

9 sjezdovek:
Bachledka I (1830m), Bachledka II (270m), Slalomák (950m), Majstrák (1140m), Hrebeň (800m), Furmanec I (1100m), Furmanec II (1380m), Efka I – Free ride (650m), Efka II – Free ride (650m)
Obtížnost:
Vleky:
8 vleků
Lanovky:
2 lanovky
Kapacita:
8.300 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Bachledova dolina - JezerskoSki areál Bachledova dolina - JezerskoSki areál Bachledova dolina - JezerskoSki areál Bachledova dolina - JezerskoSki areál Bachledova dolina - JezerskoSki areál Bachledova dolina - Jezersko

Mapa areálu:

Ski areál Bachledova dolina - Jezersko  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Bachledova dolina - Jezersko - popis

Sk iareál Bachledova dolina se nachází několik set metrů jihozápadně od Jezerska, na jižním a severním svahu Spišské Magury. Ski areál nabízí prvotřídní lyžování s celosezónní zárukou sněhu, 4sedačkovou lanovku Jezersko, 3sedačkovou lanovku Bachledova dolina, 8 lyžařských vleků a 9 sjezdovek. Svahy nad Jezerskem jsou vhodné spíše pro zkušené lyžaře, naopak tratě nad Bachledovou dolinou zvládnou i méně zkušení sportovci. Pro děti je v areálu připraven dětský areál SUNKID a dětská školka. V areálu SUNKID se nacházejí dva posuvné pásy a kolotoč. Bezplatné parkování a skibus zdarma pro návštěvníky Bachledovy doliny jsou samozřejmostí. V areálu naleznete hned několik restaurací, dále bufet Rampelník a další bufety u výstupních stanic 3sedačky a 4sedačky. Na své si v Bachledově dolině přijdou i běžkaři, nachází se tu tři běžecké trasy s celkovou délkou 26 km.

Ski areál - kontakty

Infocentrum Bachledka, Bachledova dolina 702, 059 55 Ždiar

Telefon: +421 911 977 455
bachledka.sk

Související obce v okolí: Furmanec, Jezersko, Ždiar, Hágy, Malá Franková, Reľov, Spišské Hanušovce, Veľká Franková.

Bachledova dolina - Jezersko - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: