ski-mapa.cz
 

Ski areál Svoboda nad Úpou

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
Duncan 1 (350m), Duncan 2 (350m), U lesa (350m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:
2.000 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Svoboda nad ÚpouSki areál Svoboda nad ÚpouSki areál Svoboda nad ÚpouSki areál Svoboda nad Úpou

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Ski Resort Svoboda nad Úpou - popis

Svoboda nad Úpou náleží do ski regionu Černá Hora, je jeho nejvýchodnějším areálem. Jedná se o středisko rodinného typu, nabízí slalomovou trať s časomírou, kterou lze zamluvit i pro soukromé akce. Svoboda nad Úpou poskytuje pouze 3 modré sjezdovky, každou o délce 350 metrů. Jak jsme již zmínili, areál je vhodný především pro rodinné výlety s dětmi. Výhodou je, že 85% povrchu zasněžují v případě potřeby sněžná děla. O dopravu na vrchol sjezdovek se starají 3 vleky s celkovou přepravní kapacitou 2000 osob za hodinu. Za příznivých sněhových podmínek se na sjezdovkách Duncan 1 a Duncan 2 pořádá večerní lyžování – vždy od středy do soboty v době 17:00 až 20:00. Ve Svobodě nad Úpou je také k dispozici lyžařská škola a půjčovna lyžařského vybavení a samozřejmě široké možnosti ubytování a stravování.

Ski areál - kontakty

MEGA PLUS s.r.o., Černohorská 265, Janské Lázně 542 25

Telefon: +420 840 888 229
www.skiresort.cz/skiarealy/svoboda-nad-upou

Související obce v okolí: Janské Lázně, Svoboda nad Úpou, Horní Maršov, Javorník, Temný Důl, Sklenářovice, Mladé Buky, Černá Hora.

Svoboda nad Úpou - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: