ski-mapa.cz
 

Ski areál Mladé Buky

Možnosti lyžování

10 sjezdovek:
Slalomový svah (700m), Buky (600m), Mezírka (830m), Rozárka (400m), Šmejkalka (600m), Pekelský vrch západ (650m), Pekelský vrch východ (650m), Kidpark-pojezdový chodník (50m), Kidpark-lanové vleky (150m), Snowpark (500m)
Obtížnost:
Vleky:
8 vleků
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
7.700 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Mladé BukySki areál Mladé BukySki areál Mladé BukySki areál Mladé Buky

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skipark Mladé Buky - popis

Skipark Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, nedaleko města Trutnova a necelé dvě hodiny jízdy z Prahy. Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské vyžití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. Na své si však ve SnowParku přijdou i snowboardisté a freestylisté. 8 vleků a třísedačková lanová dráha obsluhují 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský Baldapark, jež je vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení. Večerní lyžovaní na 4,1 km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR. Návštěvníci, kteří na lyžích ještě nestáli, nemusejí zoufat, areálová lyžařská a snowboardová škola Hellish Hill, která disponuje instruktory s licencemi, Vás naučí dokonale lyžovat, sjíždět kopce na snowboardu či zasvětí Vaše ratolesti do lyžování. Pro příznivce klasického lyžování je připraven 5km běžecký okruh. Občerstvit se a příjemně posedět můžete v restauraci Kravín, která se nachází na hlavním parkovišti nebo můžete využít skibary ve formě rychlého občerstvení. Jsme areál zaměřený především na rodiny s dětmi. Proto vás přivítá 100% rodinná atmosféra.

Ski areál - kontakty

Kalná Voda 7, 542 23 Mladé Buky

Telefon: 775 340 712
www.areal-mladebuky.cz/cs

Související obce v okolí: Sklenářovice, Mladé Buky, Kalná Voda, Hertvíkovice, Svoboda nad Úpou, Horní Staré Město, Babí, Dolní Staré Město.

Mladé Buky - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: