ski-mapa.cz
 

Ski areál Černá hora - Černý Důl

Možnosti lyžování

12 sjezdovek:
Ford Špičák (1050m), Špičák 2 (1050m), U lomu I (1200m), U lomu II (1200m), Holandská (1400m), Bönischovy Boudy (600m), Veronika (170m), Live park (130m), Vyhlídková (850m), Spojka (100m), Propojovací cesta (200m), Funline (550m)
Obtížnost:
Vleky:
5 vleků
Lanovky:
2 lanovky
Kapacita:
8.815 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Černá hora - Černý DůlSki areál Černá hora - Černý DůlSki areál Černá hora - Černý DůlSki areál Černá hora - Černý DůlSki areál Černá hora - Černý DůlSki areál Černá hora - Černý Důl

Mapa areálu:

Ski areál Černá hora - Černý Důl  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Ski Resort Černá hora - Černý Důl - popis

SkiResort ČERNÁ HORA je lyžařským regionem s platností společné jízdenky, vzniklý spojením lyžařských areálů v Janských Lázních, Černém Dole a Svobodě nad Úpou. Široké sjezdovky pro ten nejlepší carvingový oblouk najdete v areálu Černý Důl. Skvěle si tu zalyžují hlavně rodiny s dětmi. Mírné sjezdovky jsou obsluhovány dvěma sedačkovými lanovkami. V těsné blízkosti nové čtyřsedačky Family Express je největší výuková lokalita SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. V LIVE parku Černý Důl se dvěma pojízdnými koberci a dětským vlekem vyučuje lyžařská škola SkiResort LiveSoučástí areálu je i půjčovna a babysitting SkiResort Live. Na sjezdovce najdete i zábavnou trať Funline s klopenými zatáčkami a trať obřího slalomu s časomírou. Parkování v areálu je zdarma.

Ski areál - kontakty

Černohorská 265, Janské Lázně 542 25

Telefon: +420 840 888 229
www.skiresort.cz/skiarealy/cerny-dul

Související obce v okolí: Černý Důl, Čistá v Krkonoších, Černá Hora, Bolkov, Lánov, Horní Lánov, Dolní Dvůr, Prostřední Lánov.

Černá hora - Černý Důl - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: