ski-mapa.cz
 

Ski areál Skiport - Velká Úpa

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
Portášky (1600m), Modřín (550m), Sagasserovy boudy (250m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
3.300 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Skiport - Velká ÚpaSki areál Skiport - Velká ÚpaSki areál Skiport - Velká ÚpaSki areál Skiport - Velká Úpa

Mapa areálu:

Ski areál Skiport - Velká Úpa  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Skiport - Velká Úpa - popis

Areál Skiport Velká Úpa se nachází v centru obce Velká Úpa přímo na trase Trutnov – Pec pod Sněžkou. Obec Velká Úpa je jedním z nejznámějších středisek rekreace v Krkonoších. Ski areál Velká Úpa je menší areál se sjezdovkou s velkým převýšením. Ve Velké Úpě je lyžování bez front i v těch nejfrekventovanějších termínech. Hned u dolní stanice lanovky Portášky je dětský LIVE park s pojízdným kobercem pro výuku klientů lyžařské školy SkiResort Live. Dětskou sjezdovku Sagasserky najdete na Portáškách, u horní stanice lanovky. Ve Velké Úpě, 30 metrů od dolní stanice lanovky Portášky, je kancelář lyžařské školy, půjčovna, test centrum i skvělý servis SkiResort Live. Využit tu můžete i babysitting. Pec pod Sněžkou a Velká Úpa jsou propojené linkami skibusu červené páteřní linky a SkiTour Express. Přejezd z jednoho areálu do druhého zabere jen pár minut. Večerní lyžování na Modřínu začíná ve Velké Úpě v 17:30 a k večerku se v Úpě parkuje zdarma. Ve Velké Úpě platí jednotný skipas SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. V rámci jednodenního lyžování ale můžete v tomto areálu využít skipas z lokálního ceníku, který je platný pouze ve Velké Úpě.

Ski areál - kontakty

Velká Úpa 128, Pec pod Sněžkou 542 22

Telefon: +420 840 888 229
www.skiresort.cz/skiarealy/velka-upa

Související obce v okolí: Velká Úpa, Pec pod Sněžkou, Temný Důl, Dolní Malá Úpa, Horní Lysečiny, Dolní Lysečiny, Horní Maršov, Černá Hora.

Skiport - Velká Úpa - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: