ski-mapa.cz
 

Ski areál SKITECH Kunčice

Možnosti lyžování

8 sjezdovek:
Nová (600m), Triangl (600m), Severní (600m), Svah 1 (550m), Svah 2 (550m), Snowpark (100m), Dětský svah (80m), Pro nejmenší (1400m), Baletka (750m), Hájovna (600m), Večerní (700m), Svah 3 (600m)
Obtížnost:
Vleky:
4 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
4.100 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál SKITECH KunčiceSki areál SKITECH KunčiceSki areál SKITECH KunčiceSki areál SKITECH KunčiceSki areál SKITECH Kunčice

Mapa areálu:

Ski areál SKITECH Kunčice  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál SKITECH Kunčice - popis

Klidná horská obec Kunčice nedaleko Starého Města pod Sněžníkem nabízí příjemné a široké sjezdovky, které nově obslouží čtyřsedačková lanovka. Sjezdovky v Kunčicích na úpatí masivu Králického Sněžníku se rozbíhají po prostorném svahu v nadmořské výšce 585 až 752 metrů v celkové délce 4,5 km, přičemž jednotlivé tratě jsou dlouhé od 600 do 900 metrů. Dominují široké a spíše lehčí modře a červeně značené tratě, které vyhoví začátečníkům i pokročilým, pro nejmenší je pak k dispozici dětský park s lanovým vlekem. V areálu je v průběhu celé sezony udržovaná trať pro akrobatický sjezd v boulích, kde se mimo tréninků konají také závody Českého poháru, takže při lyžování je i na co koukat. Z lanovky jsou dostupné všechny tratě. Hlavní bezplatné parkoviště se nachází hned na začátku obce přímo pod vlekem Hájovna, kde v Centru služeb najdete kompletní sociální zázemí včetně sprch a to i pro handicapované návštěvníky, posezení v teple, slunečnou terasu se závětřím s výhledem na dětské hřiště a dětský vlek a dětský koutek. Přilehlé občerstvení nabízí široký výběr jídel a nápojů. Výše uvedených sociálních zařízení mohou využívat karavanisté i mimo běžnou provozní dobu Centra. Další milou službou jsou vytápěné převlékárny s uzamykatelnými skříňkami a lyžárny pro lyžařské kurzy u nástupních stanic lanovky a vleků.V Centru služeb nabízí své služby lyžařská škola a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení.

Ski areál - kontakty

Kunčice 56, Staré Město pod Sněžníkem 788 32

Telefon: 777 719 579
skikuncice.cz/zima

Související obce v okolí: Kunčice, Nová Seninka, Malé Vrbno, Staré Město pod Sněžníkem, Stříbrnice, Velké Vrbno, Hynčice pod Sušinou, Šléglov.

SKITECH Kunčice - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: