ski-mapa.cz
 

Ski areál Stříbrnice - Návrší - Trvale mimo provoz

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
Trvale mimo provoz
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:
1.500 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Stříbrnice - Návrší - Trvale mimo provozSki areál Stříbrnice - Návrší - Trvale mimo provozSki areál Stříbrnice - Návrší - Trvale mimo provozSki areál Stříbrnice - Návrší - Trvale mimo provozSki areál Stříbrnice - Návrší - Trvale mimo provoz

Mapa areálu:

Ski areál Stříbrnice - Návrší - Trvale mimo provoz  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, dětské lano.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál Stříbrnice - Návrší - Trvale mimo provoz - popis

Trvale mimo provoz! Lyžařské středisko nabízí lyžařům i snowboardistům lehkou (sjezdovka Stříbrnice) a středně těžkou sjezdovou trať (sjezdovka Návrší). Středisko je tak vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro zkušenější lyžaře a snowboardisty, kteří si potrpí na náročnější sjezdové podmínky. Široké a prostorné sjezdové tratě jsou denně upravovány a představují tak záruku pro kvalitní lyžování. Středisko pak ocení i výcvikové kurzy, pro které je vhodnou alternativou z hlediska vybavení i cenových podmínek. Areál je vybaven kvalitním zázemím stravovacích i ubytovacích služeb, nabídka je dále doplněna i o další zařízení v blízkém okolí. Možnost občerstvení zajišťuje restaurace Návrší a bufet u dolní nástupní stanice. Středisko je vybaveno moderním odbavovacím zařízením (systémem), který umožňuje zakoupení jízdenek bez zbytečných front a dlouhého čekání. Jednou z výhod menšího střediska je rodinná atmosféra, o kterou se stará příjemná obsluha vleků. V blízkosti areálu je parkoviště zdarma.

Ski areál - kontakty

Kladská 171, Staré Město, PSČ 788 32

Související obce v okolí: Stříbrnice, Hynčice pod Sušinou, Nová Seninka, Kunčice, Staré Město pod Sněžníkem, Chrastice, Malé Vrbno, Šléglov.

Stříbrnice - Návrší - Trvale mimo provoz - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: