ski-mapa.cz
 

Ski areál Ostružná - JONAS PARK

Možnosti lyžování

6 sjezdovek:
Na severních svazích se nachází šest širokých, upravovaných sjezdovek. Slalom, časomíra, měření rychlosti, snowpark. Skalka (350m), Jasanová (400m), Dětská (80m), Háječek (420m), Zahrádka (430m), Lesní (420m)
Obtížnost:
Vleky:
4 vleky
Lanovky:
Kapacita:
2.050 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARKSki areál Ostružná - JONAS PARK

Služby střediska

Umělé zasněžování, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano.

Možnosti ubytování

Skiareál Ostružná - JONAS PARK - popis

Lyžařské středisko Ostružná je jedním z ideálních míst pro rodinnou dovolenou. V areálu se nachází dětský park s vlastním vlekem, kolotočem a gumovými čluny pro nejmenší. Pro dosplělé lyžaře je v Ostružné 6 sjezdovek, z toho 2 červené a ostatní modré. Ski areál Ostružná je tedy vhodný pro začátečníky a středně pokročilé lyžaře. Celková délka tratí je 2 kilometry. Dopravu je zajištěna 4 vleky s přepravní kapacitou 2050 osob za hodinu. Snowboardistům je k dispozici malý snowpark. Ve ski areálu Ostružná je možno využít bezplatné parkoviště. Ve středisku je také lyžařská škola a školička, půjčovna lyžařského vybavení, restaurace, wellness .

Ski areál - kontakty

JONAS TOUR s.r.o, 788 25, Ostružná 82

Telefon: 602 724 077, 602 532 737
www.ostruzna.cz

Ostružná - JONAS PARK - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: