ski-mapa.cz
 

Ski areál Petříkov - Kaste + Relax

Možnosti lyžování

4 sjezdovky:
Kaste 1 (800m), Kaste 2 (700m), Kaste 3 (800m), Relax (500m), Kaste dětský (50m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:
3.000 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Petříkov - Kaste + RelaxSki areál Petříkov - Kaste + RelaxSki areál Petříkov - Kaste + RelaxSki areál Petříkov - Kaste + Relax

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Petříkov - Kaste + Relax - popis

Ski areál KASTE je vybaven dvěmi dvoukotvovými vleky o délce 700 m a 580 m a dětským vlekem o délce 40 m. Všechny tři vleky se nacházejí v těsné blízkosti Horské chaty KASTE. Skipasy jsou společné i pro sousední dva vleky Ski Petříkov (700 m a 450 m). V areálu je k dispozici parkoviště pro ubytované na Horské chatě. Ostatní návštěvníci mohou využít záchytné parkoviště na začátku Petříkova a Skibusem se dopravit přímo k lyžařským vlekům. Skibus jezdí v zimní sezoně denně od 8:30 do 16:30 hodin v pravidelných desetiminutových intervalech. Návštěvníci si mohou vybrat mezi třemi sjezdovými tratěmi (červená, modrá), které jsou denně upravovány a v případě potřeby zasněžovány systémem umělého zasněžování. Společné skipasy nabízí možnost využití dalších 2 sjezdových tratí Jedna ze sjezdových tratí nabízí víkendové večerní lyžování (min. 10 osob). Lyžaři jsou odbavováni digitálním odbavovacím systémem. Vzhledem k výkonnému zasněžování a k mikroklimatu petříkovského údolí se v areálu lyžuje i tehdy, když jiná střediska nejsou v provozu z důvodu nedostatku sněhu. Skiareál KASTE rovněž nabízí služby lyžařské školy. V Petříkově je dále dispozici půjčovna lyží, snowboardů a servis.

Ski areál - kontakty

Horská chata KASTE Petříkov, Petříkov 96/82, 788 26 Ostružná

Telefon: +420 602 755 550
www.kaste.cz

Související obce v okolí: Petříkov, Ramzová, Ostružná, Velké Vrbno, Horní Lipová, Malé Vrbno, Branná, Šléglov.

Petříkov - Kaste + Relax - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: