ski-mapa.cz
 

Ski areál Hynčice - Kraličák

Aktuální situace:

Areál v provozu
: .

Možnosti lyžování

11 sjezdovek:
Stříbrnická (1000m), Pánská (850m), Kurzovní (650m), Králíkova magistrála (1050m), Dovádivá (1150m), Stříbrnická II (1300m), Dětská (500m), Dámská (1000m), U školky (200m), Funpark (130m), Snowpark (350m)
Obtížnost:
Vleky:
7 vleků
Lanovky:
2 lanovky
Kapacita:
3.910 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - Kraličák

Mapa areálu:

Ski areál Hynčice - Kraličák  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Hynčice - Kraličák - popis

Spojení menších lyžařských areálů v Hynčicích pod Sušinou a ve Stříbrnicích vzniklo útulné zimní středisko s 11 sjezdovkami a celkovou délkou 7,1km lyžařských tratí pro všechny výkonnostní kategorie lyžařů, kde si zkrátka pohádkově zalyžuje každý, kde se udrží (nejen) na lyžích, a to do slova. Ski areál je vybaven moderním zasněžovacím systémem se zasněžovacími děly, které v případě potřeby kdykoli vykouzlí nádherně zasněžený terén. Nechybí zde ani jednoduchý bezdotykový odbavovací systém a společná permanentka na všechny vleky. Náš záměr je, aby se zde mohla v klidu rekreovat celá rodina, proto klademe velký důraz na bezpečnost. Snažíme se o různorodost - najdete zde sjezdovky pro všechny věkové kategorie lyžařů a snowboardistů – od dětské až po černou. Pokud jste rodiči, jistě oceníte FUN park Kraličák ve Stříbrnicích – ohraničený a zabezpečený prostor se spoustou atrakcí a pojezdovými pásy pro první ježdění, děti si mohou hrát a užívat si zimní radovánky. Nabízíme běžkařské trati, u kterých si délku a náročnost volíte sami dle svých představ a sil.

Ski areál - kontakty

Králičák, s.r.o, Ztracená 269/36, Olomouc 779 00

Telefon: +420 739 732 012
zima.mujkralicak.cz
Detailní info na ČESKÉ SJEZDOVKY

Hynčice - Kraličák - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: