ski-mapa.cz
 

Ski areál Hynčice - Kraličák

Možnosti lyžování

12 sjezdovek:
Stříbrnická objízdná (1300m), Stříbrnická Fis (1000m), Magistrála (2300m), Spojka (400m), Kaplická (1050m), Cross I (650m), Cross II (200m), Dětská (416m), Funpark Stříbrnice (130m), Funpark Hynčice (42m), Freeride Kaple (600m), Freeride Sušina (850m)
Obtížnost:
Vleky:
6 vleků
Lanovky:
2 lanovky
Kapacita:
8.876 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - KraličákSki areál Hynčice - Kraličák

Mapa areálu:

Ski areál Hynčice - Kraličák  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Hynčice - Kraličák - popis

Spojení menších lyžařských areálů v Hynčicích pod Sušinou a ve Stříbrnicích vzniklo útulné zimní středisko s 12 sjezdovkami a celkovou délkou 9,1km lyžařských tratí pro všechny výkonnostní kategorie lyžařů, kde si zkrátka pohádkově zalyžuje každý, kde se udrží (nejen) na lyžích, a to do slova. Ski areál je vybaven moderním zasněžovacím systémem se zasněžovacími děly, které v případě potřeby kdykoli vykouzlí nádherně zasněžený terén. Nechybí zde ani jednoduchý bezdotykový odbavovací systém a společná permanentka na všechny vleky. Náš záměr je, aby se zde mohla v klidu rekreovat celá rodina, proto klademe velký důraz na bezpečnost. Snažíme se o různorodost - najdete zde sjezdovky pro všechny věkové kategorie lyžařů a snowboardistů – od dětské až po černou. Pokud jste rodiči, jistě oceníte FUN park Kraličák ve Stříbrnicích i Hynčicích – ohraničený a zabezpečený prostor se spoustou atrakcí a pojezdovými pásy pro první ježdění, děti si mohou hrát a užívat si zimní radovánky. Nabízíme běžkařské tratě, u kterých si délku a náročnost volíte sami dle svých představ a sil.

Ski areál - kontakty

Králičák, s.r.o, Stříbrnice 70, Staré Město 788 32

Telefon: +420 603 150 184
www.mujkralicak.cz

Související obce v okolí: Hynčice pod Sušinou, Stříbrnice, Chrastice, Staré Město pod Sněžníkem, Kunčice, Nová Seninka, Vysoká, Vysoké Žibřidovice.

Hynčice - Kraličák - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: