ski-mapa.cz
 

Ski areál Ski Family - Dolní Dvůr

Možnosti lyžování

8 sjezdovek:
Sluneční (300m), Juniorská (200m), Kid Park (30m), Snowpark (250m), Za potokem (300m), Slalom Časomíra (350m), Tetřeví Vrch (jen projekt, 1250m), Ski school (20m)
Obtížnost:
Vleky:
6 vleků
Lanovky:
Kapacita:
4.413 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ski Family - Dolní DvůrSki areál Ski Family - Dolní DvůrSki areál Ski Family - Dolní DvůrSki areál Ski Family - Dolní DvůrSki areál Ski Family - Dolní Dvůr

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Ski Family - Dolní Dvůr - popis

Skiareál se nachází na dvou protilehlých stráních v obci Dolní Dvůr. V sezóně, za normálních sněhových podmínek je areál v provozu denně. Pro malé děti máme Kid Park s dvěma vleky, zázemím a kamerou. Díky mírnému sklonu sjezdovek je areál vyhledávaným místem pro rodiny s dětmi a pro školní skupiny. Pro návštěvníky máme připraveno 5 vleků a koberec pro ty, co se teprve učí lyžovat, 7 sjezdovek, 100 % zasněžení svahů. Sjezdovky denně upravujeme rolbou a jsme připravení i na večerní lyžování. Pro náročnější lyžaře máme připravenou slalomovou trať s časomírou. Samozřejmostí jsou běžecké tratě. Těšíme se na Vás od 9:00 do 21:00.

Ski areál - kontakty

Dolní Dvůr 543 42

Telefon: 499 692 700
www.skifamily.cz

Související obce v okolí: Dolní Dvůr, Horní Lánov, Lánov, Strážné, Hořejší Vrchlabí, Prostřední Lánov, Herlíkovice, Černý Důl.

Ski Family - Dolní Dvůr - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: