ski-mapa.cz
 

Ski areál Stříbrnice

Možnosti lyžování

8 sjezdovek:
Stříbrnická objízdná (1300m), Stříbrnická FIS (1000m), Magistrála (2300m), Spojka (400m), Kaplická (1050m), Cross I (650m), Cross II (200m), Freeride Kaple (600m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
2.550 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál StříbrniceSki areál StříbrniceSki areál StříbrniceSki areál StříbrniceSki areál StříbrniceSki areál StříbrniceSki areál StříbrniceSki areál Stříbrnice

Mapa areálu:

Ski areál Stříbrnice  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Stříbrnice - popis

Pohoří Králického Sněžníku je svou polohou a nadmořskou výškou ideální pro zimní sporty. My jsme spojili dvě přes kopec ležící lyžařská střediska - Stříbrnice a Hynčice pod Sušinou - a vytvořili areál, který lyžařům a snowboardistům nabídne více než 9 kilometrů sjezdovek bez přejezdů. Naše skipasy platí pro všechny lanovky a vleky. Můžete přijet do Stříbrnic, zaparkovat hned u naší nové lanovky Doppelmayr Garaventa, která vás vyveze na vrchol Štvanice, a vybrat si, jestli sjedete zpět do Stříbrnic nebo pojedete prozkoumat sjezdovky v Hynčicích bez nutnosti sundat lyže nebo snowboard. Areál je vybaven moderním systémem sněžných děl a tyčí, díky kterým můžeme zajistit ideální sněhové podmínky. Každoročně se snažíme zvyšovat kvalitu a bezpečnost našeho areálu. Lyžaři asi nejvíce ocení bezpečnější design naší lanovky, vyhřívané sedačky, ergonomicky tvarované podpěry pod nohy a bublinu odrážející UV záření. Lanovka přepraví až 2500 pasažérů za hodinu. Převýšení 247 metrů lyžaři zdolají za necelé 4 minuty a na vrcholu si mohou vybrat hned několik možností a úrovní sjezdovek o celkové délce více než 9 kilometrů bez přejezdů. Sjezdovky jsou vhodné pro lyžaře i snowboardisty všech výkonnostních úrovní - od černé sjezdovky FIS pod lanovkou D-line ve Stříbrnicích, přes několik červených až po sérii mírnějších modrých sjezdovek ideálních i pro začínající lyžaře. Ve Stříbrnicích najdete také dětský park – ohraničený a zabezpečený prostor se spoustou atrakcí a pojezdovými pásy pro první ježdění. Na své si přijdou i milovníci běžek, skialpového lyžování a snowboardingu.

Ski areál - kontakty

Králičák, s.r.o, Stříbrnice 70, Staré Město 788 32

Telefon: +420 603 150 184
www.mujkralicak.cz

Související obce v okolí: Stříbrnice, Hynčice pod Sušinou, Nová Seninka, Kunčice, Staré Město pod Sněžníkem, Chrastice, Malé Vrbno, Šléglov.

Stříbrnice - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: