ski-mapa.cz
 

Ski areál Dolní Morava - Větrný vrch

Možnosti lyžování

4 sjezdovky:
Svah 1 (700m), Svah 2 (800m), Snowpark (750m), Ski Cross (700m), lyžařská škola Sun Ski (90m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál Dolní Morava - Větrný vrchSki areál Dolní Morava - Větrný vrchSki areál Dolní Morava - Větrný vrchSki areál Dolní Morava - Větrný vrch

Mapa areálu:

Ski areál Dolní Morava - Větrný vrch  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál Dolní Morava - Větrný vrch - popis

Rodinný areál Větrný vrch na Dolní Moravě se nachází v nadmořské výšce 670–810 m n. m. Náš areál je ideální pro rekreační lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi, lyžařské kurzy, ale i vyznavače zážitků s notnou dávkou adrenalinu. V areálu máme dva vleky a tři modré sjezdovky, každá s délkou cca 800 – 900m. Pro odvážné a mladé duchem je zde i snowpark a naší specialitou je crossová trať (délka až 1 100m), na které často trénovala a závodila řada našich reprezentantů včetně jedné olympijské vítězky. V okolí je vyhlášené naše večerní lyžování (středa, pátek, sobota) – sami nevíme, zda je to z důvodu kvalitní tratě, nebo pro specifickou atmosféru legendárního baru Větrák. Samozřejmostí je lyžařská škola a půjčovna.

Ski areál - kontakty

Dolní Morava 72, Dolní Morava 561 69

Telefon: +420 604 477 379
www.skiarealvetrnyvrch.cz

Související obce v okolí: Velká Morava, Dolní Morava, Horní Morava, Horní Lipka, Sklené, Heřmanice u Králík, Červený Potok, Malá Morava.

Dolní Morava - Větrný vrch - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: