ski-mapa.cz
 

Ski areál Ski centrum Říčky

Aktuální situace:

Areál v provozu

Možnosti lyžování

4 sjezdovky:
Slalomka (1000m), Sjezdovka (1200m), Loučky (1500m), Můstek (350m), Bobíkova výcviková louka (100m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
3.850 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ski centrum ŘíčkySki areál Ski centrum ŘíčkySki areál Ski centrum ŘíčkySki areál Ski centrum ŘíčkySki areál Ski centrum ŘíčkySki areál Ski centrum Říčky

Mapa areálu:

Ski areál Ski centrum Říčky  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětská školička.

Možnosti ubytování

Ski centrum Ski centrum Říčky - popis

Areál se nachází na jihovýchodní straně vrchu Zakletý v nadmořské výšce 740 - 990 m nad mořem. Díky své nadmořské výšce, moderní lanovce, výhodné orientaci sjezdových tratí, jejich délce a rozmanitosti a systému technického sněhu jde o jedno z předních středisek sjezdového lyžování v České republice. Díky nově vybudovanému prostoru dětské školičky s pohyblivým pásem a kolotočem je areál hojně vyhledáván rodinami s dětmi. Vrch Zakletý respektive křížení turistických cest Pěticestí, které je opodál, je zároveň ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor. V blízkosti střediska (cca 150 m) lze zdarma zaparkovat na parkovišti, které má kapacitu 300 osobních automobilů a 15 autobusů. Provozní doba je každoročně zpravidla od 1.12. do Velikonoc a to od 8.00 hod do 16.00 hod. Večerní lyžování je pak v So od 17.00 do 20.00 hod.

Ski areál - kontakty

Ski centrum 239, 517 62 Říčky v Orlických horách

Telefon: 494 595 559
www.skiricky.cz

Související obce v okolí: Říčky v Orlických horách, Černá Voda, Zdobnice, Souvlastní, Orlické Záhoří, Nebeská Rybná, Kunčina Ves, Panské Pole.

Ski centrum Říčky - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: