ski-mapa.cz
 

Sjezdovka Orlické Záhoří - Černá Voda

Možnosti lyžování

1 sjezdovka:
Svah 1 kotva (600m)
Obtížnost:
Vleky:
1 vlek
Lanovky:
Kapacita:
300 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Sjezdovka Orlické Záhoří - Černá VodaSjezdovka Orlické Záhoří - Černá VodaSjezdovka Orlické Záhoří - Černá VodaSjezdovka Orlické Záhoří - Černá VodaSjezdovka Orlické Záhoří - Černá Voda

Služby střediska

Noční osvětlení, snowpark, půjčovna lyží, lyžařská škola, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský vlek Orlické Záhoří - Černá Voda - popis

Ski areál Černá Voda je ideální místo pro rodiny s dětmi a všechny, kteří mají rádi pohodové lyžování. Sjezdovka je mírná, ale dostatečně široká a je dlouhá 600 metrů. Díky novému výkonnému systému zasněžování, máme na sjezdovce dostatek sněhu i když se kolem už louky zelenají. Pro děti máme připravenou bezpečnou sáňkařskou dráhu. Pokud se rozhodnete pro běžky, pár metrů od sjezdovky je nástup na pravidelně udržovanou běžkařskou trasu, která vás dovede na hřebeny Orlických hor. Děti, nebo lyžaře začátečníky můžete svěřit našim instruktorům. Stačí si jen předem domluvit termín. Hladoví a žíznící návštěvníci se mohou posilnit na slunné terase, nebo posedět v příjemně vytopeném Občerstvení Na Vleku, které nabízí teplá jídla každý den.

Sjezdovka - kontakty

Orlické Záhoří 149, 517 64 Orlické Záhoří

Telefon: 737 671 433
www.arealcernavoda.cz

Související obce v okolí: Černá Voda, Orlické Záhoří, Říčky v Orlických horách, Jadrná, Zdobnice, Hanička, Panské Pole, Souvlastní.

Orlické Záhoří - Černá Voda - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: