ski-mapa.cz
 

Ski areál Ski centrum Zdobnice

Možnosti lyžování

6 sjezdovek:
Hlavní (500m), Parková (200m), Spojovací (200m), Loučky (200m), Valčenka (650m), Dětská (50m), Dětské hřiště (50m)
Obtížnost:
Vleky:
5 vleků
Lanovky:
Kapacita:
2.060 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ski centrum ZdobniceSki areál Ski centrum ZdobniceSki areál Ski centrum ZdobniceSki areál Ski centrum ZdobniceSki areál Ski centrum Zdobnice

Mapa areálu:

Ski areál Ski centrum Zdobnice  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Ski centrum Ski centrum Zdobnice - popis

Lyžařské středisko Zdobnice se nachází v obci Zdobnice, která leží v Orlických horách 16km od Rychnova nad Kněžnou. Areál nabízí celkem čtyři sjezdovky a čtyři lyžařské vleky. Středisko je vybaveno moderním bezkontaktním odbavovacím zařízením zajišťující plynulou a rychlou přepravu. Vyznavačům adrenalinu nabízíme malý snowpark. Na hlavní sjezdovce je pravidelně pořádáno večerní lyžování. Dostatek sněhu po celou sezónu zajišťuje výkonný systém umělého zasněžování, který pokrývá 60 % sjezdových tratí. Samozřejmostí je půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, školka s vlastním provazovým vlekem, provazový vlek pro veřejnost, dětský koutek, občerstvení a bezplatné parkoviště přímo pod sjezdovkou. Sjezdové tratě jsou denně upravovány.

Ski areál - kontakty

Ski centrum Zdobnice, Zdobnice, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Telefon: 604 764 734
www.skizdobnice.cz

Související obce v okolí: Zdobnice, Kunčina Ves, Souvlastní, Rampuše, Uhřínov, Říčky v Orlických horách, Nebeská Rybná, Hláska.

Ski centrum Zdobnice - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: