ski-mapa.cz
 

Ski areál Ski Areál Nella - Bartošovice v Orlických horách

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
Dětský svah (200m), Vedlejší sjezdovka (400m), Hlavní sjezdovka (400m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ski Areál Nella - Bartošovice v Orlických horáchSki areál Ski Areál Nella - Bartošovice v Orlických horáchSki areál Ski Areál Nella - Bartošovice v Orlických horáchSki areál Ski Areál Nella - Bartošovice v Orlických horách

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál Ski Areál Nella - Bartošovice v Orlických horách - popis

Lyžařský areál Nella je umístěn v Bartošovicích, v malebném prostředí Orlických hor. Po celý týden od 9h do 16h jsou Vám k dispozici 2 vleky (400m - poma a 100m - provazový pro začínající lyžaře). Navíc ve středu, v pátek a v sobotu od 18.30h do 20.30h je pro Vás připraveno večerní lyžování. Dole u vleku je možné zakoupit občerstvení a posedět u venkovních stolů nebo proskleném bufetu s výhledem na sjezdovku. Zde se také lze připojit bezplatně na wifi! Areál je vhodný jak pro lyžaře nebo snowboardisty začátečníky (kteří se mohou naučit základům, či zdokonalit své dovednosti ve zdejší lyžařské škole, jenž je součástí areálu), tak pro zkušenější lyžaře a zvláště pak pro rodiny s dětmi. Speciálně pro snowboardisty je připraven přilehlý snowpark, kde naleznete nemálo překážek, skoků a railů. Sjezdovka je pravidelně upravována rolbou. Pár metrů od vleku je bezplatné parkoviště pro cca 40 aut.

Ski areál - kontakty

Bartošovice v Orlických horách 106, Bartošovice v Orlických horách 517 61

Telefon: 728 522 402
www.skibartosovice.cz

Související obce v okolí: Bartošovice v Orlických horách, Zaječiny, Kunačice, Bubnov, Hanička, Čihák, Panské Pole, Záhory.

Ski Areál Nella - Bartošovice v Orlických horách - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: