ski-mapa.cz
 

Ski areál Novako - Boží Dar

Možnosti lyžování

2 sjezdovky:
Malá sjezdovka (200m), Velká sjezdovka (300m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:
1.800 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Novako - Boží DarSki areál Novako - Boží DarSki areál Novako - Boží DarSki areál Novako - Boží DarSki areál Novako - Boží DarSki areál Novako - Boží DarSki areál Novako - Boží DarSki areál Novako - Boží Dar

Mapa areálu:

Ski areál Novako - Boží Dar  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Novako - Boží Dar - popis

Rodinný areál Novako na Božím Daru vítá každého milovníka sportu a zábavy. Zaměřujeme se zejména na rodiny s dětmi a začátečníky. Nabízíme „vše v jednom“ – moderní vlek značky Doppelmayr, lanový vlek pro začátečníky a pojízdný koberec pro nejmenší, půjčovnu lyžařského i snowboardového vybavení včetně servisu, vyhlášenou lyžařskou školu, občerstvení a Nordic centrum pro běžecké nadšence. Každý den je v provozu večerní lyžování. U nás máte rovněž jedinečnou možnost pobavit se na snowtubingu – jízdy na duších v ledovém tobogánu. Celý areál je uměle zasněžován a denně strojově upravován. Protože se zaměřujeme zejména na děti, je náš areál zcela nekuřácký.

Ski areál - kontakty

Boží Dar 196, Boží Dar 362 62

Telefon: +420 724 521 235
www.novako-ski.cz

Související obce v okolí: Boží Dar, Tellerhauser, Klínovec, Loučná, Loučná pod Klínovcem, Suchá, Nové Město u Jáchymova, Háj.

Novako - Boží Dar - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: