ski-mapa.cz
 

Ski areál Hranice - Boží Dar

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
3 sjezdové tratě jednoduché obtížnosti vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé - dvě s délkou cca 500 m a jedna s délkou 350m.
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál Hranice - Boží DarSki areál Hranice - Boží DarSki areál Hranice - Boží DarSki areál Hranice - Boží DarSki areál Hranice - Boží DarSki areál Hranice - Boží DarSki areál Hranice - Boží Dar

Mapa areálu:

Ski areál Hranice - Boží Dar  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna lyží, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Ski areál Hranice - Boží Dar - popis

Božídarské ski areály Hranice a Za Prahou měli vždycky společný cíl: Dopřát dětem (i dospělým) pro jejich první lyžařské krůčky ty nejlepší podmínky. A tak to prostě daly dohromady. V nejznámějším krušnohorském středisku tak vznikl nový SKIAREÁL BOŽÍ DAR, jehož poslání je jasné – proměnit strach a nejistotu v zábavu, která vás chytí za srdce a už nikdy nepustí. V obou areálech si teď můžete užívat lyžařské i snowboardové radovánky za jedno společné jízdné. A co víc, patříme také do rodiny InterskiregionuFichtelberg – Klínovec. S jedinou čipovou kartou v kapse vás tak čeká neomezená svoboda napříč hranicemi. Ve ski areálu Hranice najdete dvakrát dvoumístný lyžařský vlek (cca 500m a 350m), lanový vlek (150m), dětský pohyblivý pás (30m) a vybavený dětský park pod taktovkou Yettischool, 3 sjezdové tratě jednoduché obtížnosti (dvě cca 500 m, jedna cca 350m) a dvakrát Funline s řadou překážek různých obtížností. Také máme měřený úsek pro širokou veřejnost a obří slalom, technické zasněžování, bezplatné parkoviště, rychlé občerstvení, půjčovnu lyží a snowboardů, lyžařskou a snowboardovou školu a samozřejmě i večerní lyžování.

Ski areál - kontakty

Skiareál Hranice, Ing. Anton Jurica, Boží Dar 176, 362 62 Boží Dar

Telefon: +420 602 193 719
skiarealbozidar.cz

Související obce v okolí: Boží Dar, Klínovec, Loučná, Tellerhauser, Loučná pod Klínovcem, Suchá, Nové Město u Jáchymova, Háj.

Hranice - Boží Dar - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: