ski-mapa.cz
 

Ski areál Jáchymov - Náprava

Možnosti lyžování

7 sjezdovek:
Přední modrá (435m), Pod lesem červená (265m), Zadní červená (520m), Nehet černá (370m), Jarní červená (650m), Školní vlek žlutá (315m), Jedličkárna červená (460m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:
2.000 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Jáchymov - NápravaSki areál Jáchymov - NápravaSki areál Jáchymov - NápravaSki areál Jáchymov - Náprava

Mapa areálu:

Ski areál Jáchymov - Náprava  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Ski areál Jáchymov - Náprava - popis

Ski areál Náprava se rozprostírá na svazích Krušných hor v bezprostřední blízkosti lázní Jáchymov. Jestliže budete chtít navštívit ski areál Náprava, vystoupáte do nadmořské výšky 800 až 930 metrů nad mořem. Lyžařské středisko má pro své návštěvníky připraveny sjezdové tratě všech obtížností. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a část tratí je také uměle zasněžována, čímž je zajištěna maximální kvalita sněhu i během období, kdy není sníh přírodní. Přepravu ve ski areálu Náprava zajišťují tři lyžařské vleky. První je nová kotva s kapacitou 1 100 osob za hodinu. Dále jsou zde dva vleky typu Poma, z nichž je jeden přizpůsoben malým dětem a začátečníkům. Ski areál Náprava poskytuje i standardní služby, jako je lyžařská škola, večerní lyžování, technické zasněžování, půjčovna lyží, ski servis či parkoviště zcela zdarma. Pro chvíle odpočinku poslouží místní restaurace a také se zde můžete ubytovat. Ski areál Náprava je vhodným zázemím jak pro začínající, tak i pokročilé lyžaře, kteří hledají poklidné lyžování.

Ski areál - kontakty

Skiareál Náprava, 362 51 Jáchymov – Nové Město

Telefon: 774 458 699
skiarealnaprava.cz

Jáchymov - Náprava - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: