ski-mapa.cz
 

Ski areál Plešivec

Možnosti lyžování

10 sjezdovek:
Hana (1820m), Milena (1230m), Jitka (905m), Aida (1100m), Pavla (1550m), Renata (450m), Daniela I (3230m), Daniela II (1020m), Magda (350m), Veronika (300m), Dětské centrum (100m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
3 lanovky
Kapacita:
10.000 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál PlešivecSki areál PlešivecSki areál PlešivecSki areál PlešivecSki areál PlešivecSki areál PlešivecSki areál Plešivec

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Ski areál Plešivec - popis

Krušnohorský ski areál Plešivec je nejmladší a vysoce moderní areál v ČR. Přeprava po areálu je zajištěna třemi čtyřsedačkovými lanovkami, třemi vleky a čtyřmi pohyblivými pásy. Díky vysoké přepravní kapacitě všech lanovek. Si užijete sjezdovky, protože u nás se netvoří dlouhé fronty. Každý vlek je schopen přepravit až 2 400 osob za hodinu. V areálu se nachází dětský park s profesionálním vybavením, zde se mohou děti nejen učit pod vedením zkušených instruktorů, ale také mohou využít na čtyři desítky atrakcí. V areálu najdete deset sjezdovek o celkové délce až 12 kilometrů. Skiareál Plešivec je zde pro jakéhokoliv návštěvníka, ať pro úplného začátečníka nebo zdatného lyžaře. Každý si zde najde to, co hledá a to, co od lyžování očekává. Mimo velkého výběru přehledných a širokých sjezdovek zde naleznete veškerý servis od půjčoven lyžařského a snowboardového vybavení, ski servis, test centrum světových značek Atomic a Salomon, lyžařskou školu po občerstvení a ubytování.

Ski areál - kontakty

Skiareál Plešivec, Pstruží 71, 365 01 Pstruží

Telefon: 601 563 536
skiarealplesivec.cz

Související obce v okolí: Pstruží, Lípa, Abertamy, Rybná, Vršek, Hřebečná, Merklín, Pernink.

Plešivec - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: