ski-mapa.cz
 

Ski areál Vrátna dolina

Možnosti lyžování

15 sjezdovek:
Chleb Pod lanovkou (2000m), Chleb Turisticka (3100m), Chleb Veterná (650m), Chleb Oštiepková mulda (700m), Chleb Snilovské sedlo (310m), Poludňový grúň červená (910m), Poludňový grúň modrá (380m), Poludňový grúň priblížovák (420m), Poludňový grúň prepojovák (160m), Poludňový grúň černá (720m), Paseky (1550m), Paseky Slovan (1050m), Paseky Skrytá (220m), Paseky Školská (310m), Paseky Kids Zone (50m)
Obtížnost:
Vleky:
10 vleků
Lanovky:
2 lanovky
Kapacita:
11.000 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Vrátna dolinaSki areál Vrátna dolinaSki areál Vrátna dolinaSki areál Vrátna dolinaSki areál Vrátna dolinaSki areál Vrátna dolinaSki areál Vrátna dolinaSki areál Vrátna dolinaSki areál Vrátna dolina

Mapa areálu:

Ski areál Vrátna dolina  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Vrátna dolina - popis

Vrátna dolina je oblíbeným zimním i letním střediskem Malé Fatry. Nabízí lyžování pro začátečníky i zkušené lyžaře. Na své si přijdou také vyznavači snowboardingu, extrémního lyžování nebo skialpinismu. Středisko Paseky nabízí tři lyžařské a snowboardové školy, půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařský a snowboardový servis. Ve středisku se nachází centrální pokladna a multifunkční budova s restaurací. Středisko Poludňový Grúň je přístupné 4-sedačkovou lanovkou z Paseky a následně sjezdem do údolí k vlekům. Na své si tu přijdou všichni nároční lyžaři, freerideři, i začátečníci. Středisko Chleb má severně orientovaný těžký svah s převýšením až 750 m a je přístupný 8-místní kabinkovou lanovkou, končící těsně pod hřebenem Malé Fatry. Najdete tu restauraci s panoramatickým výhledem na vrcholy Malé Fatry. Bezplatná parkoviště jsou ve všech střediscích, bezplatný skibus jezdí denně do Žiliny a zpět. Ve ski areálu Vrátna najdete i 22km běžeckých tratí.

Ski areál - kontakty

VRÁTNA MALÁ FATRA Vrátna Free Time Zone, Terchová 508, 013 06 Terchová

Telefon: +421 903 266 231
www.vratna.sk

Související obce v okolí: Terchová, Nižné Kamence, Horná Tižina, Kubíková, Belá, Demkovská, Petrová, Lysica.

Vrátna dolina - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Nejbližší ski areály:

Souvisejíci lyžařské oblasti: