ski-mapa.cz
 

Ski areál Snowland, Valčianska dolina

Možnosti lyžování

8 sjezdovek:
Turistická (750m), Preteková (720m), Turistická modrá (850m), Vyúková (300m), Vyúková (400m), Fis-ka (1620m), Freeride (500m), Tréningová (500m)
Obtížnost:
Vleky:
7 vleků
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
6.250 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Snowland, Valčianska dolinaSki areál Snowland, Valčianska dolinaSki areál Snowland, Valčianska dolinaSki areál Snowland, Valčianska dolinaSki areál Snowland, Valčianska dolina

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Snowland, Valčianska dolina - popis

Stredisko Snowland Valčianska dolina se nachází v pohoří Malá Fatra, asi 12km od Martina. Do střediska je bezproblémový přístup pro osobní vozidlá a autobusy. Příznivě položený severo-východní svah vytváří dobré podmínky pro lyžování a snowboarding od prosince do března. Středisko SNOWLAND Valčianska dolina je zaměřené na rodinné lyžování s vysokou úrovňí doplňkových služeb. Dostatek sněhu zabezpečuje zasněžovací systém, který pokrývá všechny sjezdovky. Snowland návštěvníkům nabízí novou 4-sedačkovou lanovku s délkou 1320m, převýšením 330m a s přepravní kapacitou 2000 osob za hodinu a 6 lyžařských vleků s celkovou kapacitou 5700 osob za hodinu. Pro nejmenší a začínající lyžaře je připravený minivlek s lyžařskou a snowboardovou školou. Novinkou je YETI PARK s detským vlekem a různými zábavnými doplňky, určený predevším pro nejmenší. V době večerního lyžování jsou v provozu všechny vleky kromě sedačkové lanovky. Ve skiareálu Snowland Valčianska dolina se nachází také 12 km bežeckých tratí. K dispozíci je restaurace a několik bufetů, lyžařská a snowboardová škola, úschovna, servis a půjčovna sportovních potřeb.

Ski areál - kontakty

Valčianska dolina 1054, 038 35 Valča

Telefon: +421 903 112 211
www.snowland.sk

Související obce v okolí: Valča, Trnovo, Trebostovo, Lazany, Kláštor pod Znievom, Slovany, Benice, Ležiachov.

Snowland, Valčianska dolina - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Nejbližší ski areály:

Souvisejíci lyžařské oblasti: