ski-mapa.cz
 

Ski areál Ružomberok - Malino Brdo

Možnosti lyžování

9 sjezdovek:
Hlavná - Malinô Brdo (1000m), Hlavná - údolná st. 8KLD (2900m), Vyhliadková (1250m), Malá Mulda (1050m), Majstrovská(900m), Vlkolínská (800m), Pretekárska (1200m), Veľká Mulda (1400m)
Obtížnost:
Vleky:
7 vleků
Lanovky:
2 lanovky
Kapacita:
8.200 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ružomberok - Malino BrdoSki areál Ružomberok - Malino BrdoSki areál Ružomberok - Malino BrdoSki areál Ružomberok - Malino BrdoSki areál Ružomberok - Malino BrdoSki areál Ružomberok - Malino Brdo

Mapa areálu:

Ski areál Ružomberok - Malino Brdo  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skipark Ružomberok - Malino Brdo - popis

Lyžařské středisko SKI PARK Ružomberok se nachází na úbočí Velké Fatry nad městem Ružomberok, v nadmořské výšce 545 až 1209 m.n.m. Ve středisku Ružomberok - Malinô Brdo si lyžování užijí začátečníci i závodní lyžaři. Pro zájemce o snowboarding je ve ski areál Ružomberok snowboardová škola. Středisko se skládá ze tří částí Hrabovo, Malino Brdo a Kalvária. Přímo v centru střediska se nachází 8-sedačková kabinová lanovka, 4-sedačková lanovka, 2 lyžařské vleky a 5 vleků pro začátečníky a děti. Většina sjezdovek je mezi horní stanicí kabinky z Hrabova (900 m.n.m.) a vrcholem Malino Brdo (1.209 m.n.m.). Na své si zde přijdou i lyžaři toužící po troše adrenalinu, a to díky možnostem pro extrémní sjezdy. V areálu je několik stravovacích zařízení a bufetů, které nabízí možnost rychlého občerstvení přímo na svahu. Samozřejmostí je parkoviště pro 450 aut.

Ski areál - kontakty

snow&bike ,s.r.o., Hrabovská cesta 1679/31, 034 01 Ružomberok

Telefon: +421 44 3813 208
www.skipark.sk

Související obce v okolí: Malinô Brdo, Vlkolínec, Biely Potok, Černová, Kľačno, Rybárpole, Ružomberok, Ludrová.

Ružomberok - Malino Brdo - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Nejbližší ski areály:

Souvisejíci lyžařské oblasti: