ski-mapa.cz
 

Ski areál Kopřivná - Malá Morávka

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
Modrá I (1350m), Modrá II (450m), Červená (1000m), Dětská (70m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
3.200 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Kopřivná - Malá MorávkaSki areál Kopřivná - Malá MorávkaSki areál Kopřivná - Malá MorávkaSki areál Kopřivná - Malá MorávkaSki areál Kopřivná - Malá MorávkaSki areál Kopřivná - Malá MorávkaSki areál Kopřivná - Malá MorávkaSki areál Kopřivná - Malá MorávkaSki areál Kopřivná - Malá Morávka

Mapa areálu:

Ski areál Kopřivná - Malá Morávka  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Kopřivná - Malá Morávka - popis

Ski areál Kopřivná nabízí po celou zimní sezónu výborné lyžařské podmínky. Připravili jsme pro Vás novou, širokou a zcela bezpečnou sjezdovku, proto si zde užije jak rodina s dětmi, tedy začínajícími lyžaři, tak i zkušení milovníci zimních sportů, kteří zcela jistě ocení i nově prodlouženou sjezdovku na 1350 m. Naše zbrusu nová "načervenalá" sjezdovka má skoro 1000m na délku a dokáže uspokojit nároky u náročnějších lyžařů.Pořídili jsme pro vás absolutní technologický klenot, tu nejmodernější a nejbezpečnější odpojitelnou sedačkovou lanovku, kterou bylo možno na světě vůbec získat. Budeme Vás hýčkat. Nastupování nikdy nebylo tak komfortní, sedačka téměř zastaví, změří si vás a zvedací podesta i ty nejmenší vyzvedne do vyhřívaných komfortních křesel. Vysoko polstrované sedačky jsou kvůli protivětru ve značné rychlosti lanovky kryty "bublinou". Sjezdovku jsme vyzbrojili nejmodernějším zasněžovacím systémem na světě a osadili vynikajícím osvětlením po obou stranách. Večerní lyžování na dvou upravených sjezdovkách, co dodat? Ski areál Kopřivná myslí i na děti. Dětská sjezdovka je bezpečně oddělená od hlavní sjezdovky a pro první lyžařské krůčky nabízí moderní pohyblivý přepravní pás. Najdete zde kvalitní lyžařskou školu se zkušenými instruktory, kteří vašim dětem pomohou v začátcích. Až děti omrzí lyžování, mohou se vyřádit v dětském zimním parku, kde si můžou zcela zdarma pod dohledem rodičů donekonečna užívat skluzavek, sněžného hradu nebo bezpečného bobování na uzavřené části sjezdovky. Nejen děti, ale i většina dospělých určitě neodolá jízdě na speciální nafukovací pneumatice v oblíbené snowtubingové dráze plné klopených zatáček ve sněžném korytě a to dolů i za pomocí speciálního vleku nahoru. Parkování přímo v areálu je zcela zdarma a navíc vám při parkování v exponovaných dnech bude asistovat náš personál. Počet míst k parkování je omezen tak, aby nedošlo k přehlcení areálu a to ani tehdy, kdy je parkoviště zaplněné.

Ski areál - kontakty

Ski Areál Kopřivná a.s., Malá Morávka 122, 793 36 Malá Morávka

Telefon: +420 777 745 374
www.koprivna.cz/skiareal

Související obce v okolí: Malá Morávka, Karlov pod Pradědem, Nová Rudná, Podlesí, Rudná pod Pradědem, Karlova Studánka, Suchá Rudná, Stará Voda.

Kopřivná - Malá Morávka - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: