ski-mapa.cz
 

Ski areál Ski Areál Klobouk

Možnosti lyžování

2 sjezdovky:
Závodní (1050 m), Pařezák (700 m)
Obtížnost:
Vleky:
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
1.800 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ski Areál KloboukSki areál Ski Areál KloboukSki areál Ski Areál KloboukSki areál Ski Areál KloboukSki areál Ski Areál KloboukSki areál Ski Areál KloboukSki areál Ski Areál KloboukSki areál Ski Areál KloboukSki areál Ski Areál Klobouk

Mapa areálu:

Ski areál Ski Areál Klobouk  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Ski Areál Klobouk - popis

Areál pro sportovní lyžaře s červenou a černou sjezdovkou dříve známy jako Olomoučák prošel zásadní modernizaci. Na vrchol Vás vyveze během 6 minut pohodlná sedačková lanovka s rozběhovým pásem. Fronty u nás nečekejte, kapacita lanovky zajistí vaše odbavení v průměru do 2 minut. Sjezdovky upravujeme denně moderní rolbou s navijákem. Parkování ZDARMA přímo v areálu, SKI-BAR, Restaurace pod svahem. Tak neváhejte a přijeďte to vyzkoušet na Klobouk. Můžete lyžovat v celé oblasti Ski Arény Karlov na 14 sjezdovkách o celkové délce 12 km. Naleznete zde sjezdové tratě všech úrovní náročnosti od černé sjezdovky na Klobouku pro náročné, až po modré sjezdovky pro méně zkušené lyžaře.

Ski areál - kontakty

Ski areál Klobouk, Karlov pod Pradědem 34, Malá Morávka

Telefon: 555 111 111
www.skiarealklobouk.cz/cs

Související obce v okolí: Karlov pod Pradědem, Malá Morávka, Nová Ves, Nová Rudná, Horní Moravice, Karlova Studánka, Podlesí, Rudná pod Pradědem.

Ski Areál Klobouk - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: