ski-mapa.cz
 

Ski areál Karlov - Čertova hora

Možnosti lyžování

4 sjezdovky:
Čertová (850m), Ski Cross II (600m), Slunečná (1050m), Dětský park (50m)
Obtížnost:
Vleky:
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál Karlov - Čertova horaSki areál Karlov - Čertova horaSki areál Karlov - Čertova horaSki areál Karlov - Čertova horaSki areál Karlov - Čertova horaSki areál Karlov - Čertova horaSki areál Karlov - Čertova horaSki areál Karlov - Čertova hora

Mapa areálu:

Ski areál Karlov - Čertova hora  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Karlov - Čertova hora - popis

Z auta rovnou na svah a s parkováním zadarmo. Najdete nás v Horním Václavově, jen pár minut jízdy od horských vesniček Karlov pod Pradědem, Malá Morávka nebo Dolní Moravice. Na návštěvníky čekají tři modré sjezdovky, skikros a pohodlná čtyřsedačková lanová dráha. Díky širokým a bezpečným svahům, které dosahují místy šířky až 100 metrů, je skiareál Čerťák velmi přívětivým místem především pro začínající lyžaře, rodiny s dětmi nebo ty, kteří vyhledávají mírnější sklon a pohodovou jízdu. Oblíbená skikrosová dráha byla oproti předchozím sezónám ještě prodloužena. Novinkami letošní sezóny je bobovací dráha a fun zóna, která potěší především ty nejmenší. V areálu se nachází bistro U Čerta a prostorné parkoviště, které je pro návštěvníky zdarma.

Ski areál - kontakty

Horní Václavov u Bruntálu, Jeseníky

Telefon: +420 775 004 089
www.certak.cz/cz

Související obce v okolí: Dolní Moravice, Horní Moravice, Malá Morávka, Nová Rudná, Horní Václavov, Václavov u Bruntálu, Rudná pod Pradědem, Nová Ves.

Karlov - Čertova hora - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: