ski-mapa.cz
 

Ski areál Herlíkovice - Bubákov

Možnosti lyžování

12 sjezdovek:
Rodinná (1505m), Sportovní (1560m), Propojka (300m), Akademická (590m), Pětistovka (710m), Objezdová (450m), Lyžařská cesta (1495m), Bubákov (1200m), Slalomák (400m), Panoramatická (1300m), Školní (820m), Dětská (1530m)
Obtížnost:
Vleky:
4 vleky
Lanovky:
3 lanovky
Kapacita:
8.000 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Herlíkovice - BubákovSki areál Herlíkovice - BubákovSki areál Herlíkovice - BubákovSki areál Herlíkovice - BubákovSki areál Herlíkovice - BubákovSki areál Herlíkovice - BubákovSki areál Herlíkovice - Bubákov

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola.

Možnosti ubytování

Skiareál Herlíkovice - Bubákov - popis

Skiareál Herlíkovice leží 3km od centra města Vrchlabí. Ti, kteří se na sjezdovky nechtějí dopravit vlastním vozem, mohou využít přímého skibusu, který Vás odveze přímo do ski areálu. Odjezdy skibusů z Prahy zajišťuje společnost CitySki. Když zvolíte cestu vlastním automobilem, zaparkujete zdarma na parkovišti ski areálu, které je přímo pod sjezdovkami (za hotelem Eden). Herlíkovice nabízí dvě čtyřsedačkové lanové dráhy, jednu kabinovou lanovku a čtyři vleky. Sjezdové tratě různých obtížností čítají 11,9 kilometrů kvalitního povrchu. 90% délky sjezdovek je uměle zasněžováno. Milovníci večerního lyžování si zde také přijdou na své. Součástí areálu je i lyžařská škola pro dospělé a školka určená nejmenším lyžařům a snowboardistům. Půjčovny nabízí nejmodernější modely lyží a prken. Stravování zajišťují příjemné restaurace - u dolní stanice lanové dráhy a restaurace hotelu Eden + bistra na sjezdovce.

Ski areál - kontakty

Za Řekou 371, Vrchlabí 543 02

Telefon: +420 737 222 456
www.herlikovice.cz

Související obce v okolí: Herlíkovice, Žalý, Strážné, Hořejší Vrchlabí, Kněžice, Mrklov, Přední Labská, Benecko.

Herlíkovice - Bubákov - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: