ski-mapa.cz
 

Ski areál Aldrov - Vítkovice v Krkonoších

Možnosti lyžování

4 sjezdovky:
Sjezdovka Šárky Záhrobské (700m), Sjezdovka Václav (750m), Sjezdovka Gizela (900m), Stračena (650m), dětská sjezdovka
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
3.600 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Aldrov - Vítkovice v KrkonošíchSki areál Aldrov - Vítkovice v KrkonošíchSki areál Aldrov - Vítkovice v KrkonošíchSki areál Aldrov - Vítkovice v KrkonošíchSki areál Aldrov - Vítkovice v KrkonošíchSki areál Aldrov - Vítkovice v Krkonoších

Mapa areálu:

Ski areál Aldrov - Vítkovice v Krkonoších  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál Aldrov - Vítkovice v Krkonoších - popis

Lyžařský areál Aldrov leží v nadmořské výšce 733 m n.m. a lyžaři si zde mohou vybrat jednu ze 4 sjezdových tratí - 3 se nacházejí na lanové dráze nazvané Prezidentský expres a jedna na vleku Jizerka. Čtyřsedačková lanovka Doppelmayr překoná výškový rozdíl 135 metrů během několika minut a každou hodinu přepraví až 2400 osob. Takže málokdy se stane, že byste na dolní stanici museli strávit více jak deset minut čekáním. Pojezdový pás vás od branek doveze až k najíždějící lavici lanovky. Otevírání lanovky se zúčastnil prezident Václav Klaus, proto byla nazvána Prezidentský expres. Vlek Jizerka je také od firmy Doppelmayr, s přepravní kapacitou 1200 os/hod. a s černou sjezdovkou. Díky umělému zasněžování nabízí areál vynikající podmínky začínajícím i pokročilým lyžařům po celou zimu. Na své si tu přijdou i milovníci večerního lyžování, protože sjezdovky jsou osvětlené. Ski areál disponuje veškerým zázemím počínaje občerstvením a konče půjčovnou a servisem lyží a snowboardů - to vše v horské boudě Aldrov, která se nachází u dolní stanice lanovky. V letošním roce se propojili všechny 2 areály Vítkovického údolí (Aldrov a Vurmovka) jedním odbavovacím systémem. Vznikl "Golden Pass", se kterým můžete navštívit lanovku a 2 vleky, to je celkem 5 sjezdovek, mezi kterými můžete přejíždět skibusem.

Ski areál - kontakty

Vítkovice 243, Vítkovice v Krkonoších 512 38

Telefon: 481 582 925
www.skialdrov.cz/cs

Související obce v okolí: Vítkovice, Roudnice, Jestřabí v Krkonoších, Rychlov, Křížlice, Horní Dušnice, Benecko, Stromkovice.

Aldrov - Vítkovice v Krkonoších - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: