ski-mapa.cz
 

Ski areál Janova Hora

Možnosti lyžování

4 sjezdovky:
Janová hora červená (450m), Janová hora modrá (200m), Dětská lyžařská škola (80m), Snowpark (150m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:
1.620 osob za hodinu

Mapa areálu:

Ski areál Janova Hora  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál Janova Hora - popis

Janova Hora Rodinný lyžařský areál Janova Hora se nachází přímo v centru Krkonoš v katastru obce Vítkovice v Krkonoších. Spodní stanice areálu je velmi dobře dostupná, jelikož leží v bezprostřední blízkosti hlavní údolní cesty do známého areálu Horní Mísečky - Medvědín. Zaměření areálu je především na rodiny s dětmi a to od útlého lyžařského věku až k těm pokročilým. V areálu se nacházejí tři vleky. Tyčový vlek TLV 11 o délce 450m, talířový vlek Single Michálek o délce 300m a lanový dětský vlek o délce 30m s celkovou kapacitou 1620 os/hod. Dohromady je zde k dispozici 900m sjezdových tratí, které se v závislosti na množství sněhu rozšiřují na mnoho dalších zábavných tratí se zaměřením na dětské zákazníky. K doplňkovým aktivitám areálu patří lyžařská škola zaměřená nejen na děti, ale také na zdokonalování lyžařského umění dospělých, mini půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, večerní lyžování s grilováním, 2x občerstvení, 2x toalety, další dětské zábavné arény.

Ski areál - kontakty

Vítkovice v Krkonoších 201, 512 38 Vítkovice

Telefon: 774 214 724
www.janova-hora.cz

Související obce v okolí: Vítkovice, Roudnice, Horní Dušnice, Stromkovice, Jestřabí v Krkonoších, Rychlov, Benecko, Přední Labská.

Janova Hora - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: