ski-mapa.cz
 

Ski areál Zieleniec

Možnosti lyžování

30 sjezdovek:
celkem 23km sjezdových tratí
Obtížnost:
Vleky:
23 vleků
Lanovky:
7 lanovek
Kapacita:
14.000 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál ZieleniecSki areál ZieleniecSki areál ZieleniecSki areál ZieleniecSki areál ZieleniecSki areál ZieleniecSki areál ZieleniecSki areál Zieleniec

Mapa areálu:

Ski areál Zieleniec  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál Zieleniec - popis

Zieleniec Ski Arena je hlavní město alpského lyžování Kladska. Je to zásluhou především 23 kilometrů krásně situovaných a malebných sjezdovek, různorodých jak z hlediska délky, tak i především z úhlu pohledu pokročilosti. Skvěle se tu vyřádí dokonce i ti nejnáročnější lyžaři a snowboardisté – nejdelší zieleniecká sjezdovka má délku 2800 metrů, dostupná je také černá sjezdovka Na krechę, ale nudit se nebudou ani celé rodiny, které chtějí získávat první zkušenosti na lyžích nebo jednoduše mile a aktivně strávit čas na čerstvém vzduchu. Za zmínku stojí také, že většina v Zieleniec Ski Arena dostupných sjezdovek (přesně 22) má umělé osvětlení, díky čemuž u nás můžete lyžovat až do 21:00.

Ski areál - kontakty

Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój

www.zieleniec.pl

Související obce v okolí: Deštné v Orlických horách, Sedloňov, Polom, Šediviny, Šediviny, Olešnice v Orlických horách, Jadrná, Dobřany.

Zieleniec - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: