ski-mapa.cz
 

Ski areál Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h.

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
Sjezdova je po obou stranách zajištěna ochrannými žíněnkami, které jsou umístěny na všech sloupech a pevných bodech v okolí sjezdovky. Na konci sjezdovky jsou rozprostřeny certifikované ochranné sítě. Svah je pravidelně upravován rolbou. V případě nedostatečné přírodní sněhové pokrývky provádí během noci náš technický personál zasněžování. Ráno svah upraví rolba, tak aby byl sníh před příchodem p
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h.Ski areál Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h.Ski areál Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h.Ski areál Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h.

Služby střediska

Umělé zasněžování.

Možnosti ubytování

Lyžařský vlek Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h. - popis

Sjezdovka u chaty Juráška je jednou z mála uměle zasněžovaných sjezdovek u chat v Olešnici v Orlických horách. Sjezdovka je navíc situována na severním svahu. Přináší požitek z lyžování začátečníkům i pokročilým. Sjezdovka u chaty Juráška je dostupná z náměstí v Olešnici v Orlických horách 2 km. K chatě Juráška patří 2 svahy s provazovými vleky 50 m a 100 m a hlavní svah ( Kačenčina sjezdovka) 400 m dlouhý vhodý pro rodinné lyžování. Sjezdovka má převýšení 80m. Parkoviště u chaty Juráška (zdarma), občerstvení na sjezdovce a sociální zařízení v chatě Juráška. Parkoviště v areálu zdarma a občerstvení pod sjezdovkou.

Ski areál - kontakty

Telefon: 733 739 898, 604 724 649
www.sjezdovka-olesnice.cz

Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h. - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: