ski-mapa.cz
 

Ski areál Svatý Petr - Hromovka

Možnosti lyžování

2 sjezdovky:
Hromovka I. (1540m), Hromovka II. (1500m)
Obtížnost:
Vleky:
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál Svatý Petr - HromovkaSki areál Svatý Petr - HromovkaSki areál Svatý Petr - HromovkaSki areál Svatý Petr - HromovkaSki areál Svatý Petr - Hromovka

Mapa areálu:

Ski areál Svatý Petr - Hromovka  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Svatý Petr - Hromovka - popis

Dlouhé a členité sjezdovky pro náročné lyžaře a během večerního lyžování se svezete na jedné z nejdelších a nejlépe osvětlených sjezdovek v Česku. Dvě zajímavě členité červené sjezdovky nabízejí skvělý zážitek jak pro zkušenější sjezdaře, tak i pro snowboardisty. Zejména milovníkům snowboardu je pak určen funtrack v horní části delší sjezdovky, na kterém se můžou skvěle pobavit. U horní stanice lanovky na Hromovku je možné se občerstvit a zrelaxovat. A pokud máte rádi nezapomenutelnou atmosféru večerního lyžování, určitě vyzkoušejte právě Hromovku. Nabízí totiž jednu z nejdelších a nejkvalitněji osvětlených sjezdovek v celé České republice. Pod ní, u dolní stanice lanovky, se pak během večerní lyžovačky můžete zahřát u drinku v oblíbeném Après-ski baru.

Ski areál - kontakty

Skiareál Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn 281, 543 51 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 725 372 361
www.skiareal.cz

Související obce v okolí: Špindlerův Mlýn, Bedřichov, Labská, Svatý Petr, Horní Mísečky, Dolní Mísečky, Přední Labská, Vítkovice.

Svatý Petr - Hromovka - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: