ski-mapa.cz
 

Ski areál Horní Mísečky

Možnosti lyžování

4 sjezdovky:
Horní Mísečky - Turistická (1300m), Horní Mísečky - Vodovodní cesta (2100m), Harmony (300m),Cvičná louka (300m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál Horní MísečkySki areál Horní MísečkySki areál Horní MísečkySki areál Horní MísečkySki areál Horní MísečkySki areál Horní MísečkySki areál Horní Mísečky

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Horní Mísečky - popis

Nejnovější částí skiareálu Špindlerův Mlýn je areál Horní Mísečky, který je ideální zejména pro rodiny s dětmi. Zdejší mírná a široká sjezdovka je skvělá hlavně pro děti, začínající lyžaře a snowboardisty. Všichni si na Mísečkách navíc můžou užít takzvaný funtrack umístěný v horní části, ve kterém jsou vytvořeny nejrůznější boule, vlny, klopené zatáčky a další prvky pro ještě větší zábavu při lyžování. Na vrchol sjezdovky vede nově postavená čtyřsedačková lanovka, díky které se výrazně zkracuje doba odbavení z minulých let. A k dispozici jsou také tři další vleky ve spodní části sjezdovky. A to není rozhodně všechno. Další atrakcí Horních Míseček je samostatně stojící Burton snowpark umístěný ve slunném svahu. Nejrůznější zábavné prvky jsou v něm vymyšleny tak, aby uspokojily jak méně zkušené snowboardisty a lyžaře, tak i ty náročnější. Zhruba v polovině sjezdovky najdete občerstvení, u dolní stanice lanovky je potom půjčovna lyžařského vybavení (včetně vybavení na běžky) a GOPASS Tickets, samoobslužné pokladny na skipasy.

Ski areál - kontakty

Skiareál Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn 281, 543 51 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 725 372 361
www.skiareal.cz

Související obce v okolí: Horní Mísečky, Dolní Mísečky, Bedřichov, Labská, Špindlerův Mlýn, Svatý Petr, Přední Labská, Rokytno.

Horní Mísečky - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: