ski-mapa.cz
 

Ski areál Oravice - Meander Skipark

Možnosti lyžování

9 sjezdovek:
Family 1A modrá (1850m), Family 1B modrá (1950m), Family 1C červená (1600m), Family 1D modrá (1950m), FIS červená (1350m), Meander 3A červená (1500m), Meander 3B modrá (1500m), Vilma modrá (1050m), Vilma Skilandia žlutá (30m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
3.500 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Oravice - Meander SkiparkSki areál Oravice - Meander SkiparkSki areál Oravice - Meander SkiparkSki areál Oravice - Meander SkiparkSki areál Oravice - Meander SkiparkSki areál Oravice - Meander SkiparkSki areál Oravice - Meander Skipark

Mapa areálu:

Ski areál Oravice - Meander Skipark  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Oravice - Meander Skipark - popis

Ski areál Oravice je jediným střediskem na Slovensku, kde můžete na jednom místě lyžovat a poté si zaplavat v aquaparku s termální vodou. Oravice nabízí kvalitní lyžování pro všechny lyžaře, jak pro začátečníky a děti, tak pro zkušené lyžaře. Meander Skipark je vzdálený 15 km od hraničního přechodu Suchá Hora, 20 km od hraničního přechodu Chyżnom. Součástí areálu Oravice je skiservis, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola, úschovna lyží, směnárna, bufet a restaurace. Na své si přijdou i běžkaři, jsou pro ně připraveny tří desetikilometrové tratě (Tichá dolina, Bobrovecká dolina, Pod Magurou). Dopravu ve Ski areálu zajišťuje 1 vyhřívaná čtyřsedadlová lanovka a 2 lyžařské vleky.

Ski areál - kontakty

Meander Thermal & Ski Resort, Oravice 110, Tvrdošín Slovensko

Telefon: +421 43 550 46 01
www.meanderoravice.sk

Související obce v okolí: Oravice, Vitanová, Hladovka, Suchá Hora, Čimhová, Brezovica, Liesek, Zábiedovo.

Oravice - Meander Skipark - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

Nejbližší ski areály:

Souvisejíci lyžařské oblasti: