ski-mapa.cz
 

Ski areál Radvanice

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
Dětská (150m), Sjezdovka (400m), Dršťkomlat (700m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
Kapacita:
850 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál RadvaniceSki areál RadvaniceSki areál RadvaniceSki areál RadvaniceSki areál Radvanice

Mapa areálu:

Ski areál Radvanice  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský vlek Radvanice - popis

Ski areál Radvanice se rozprostírá v klidné části Radvanic na severní straně Jestřebích hor v nadmořské výšce 550 až 650 metrů. Středisko Radvanice je vhodným zázemí pro rodiny s dětmi a je tvořeno třemi sjezdovkami. Dětská sjezdovka o délce 150 metrů je vhodná pro nejmenší milovníky lyžování. Dále je k dispozici sjezdovka červená o délce 400 metrů a sjezdovka s názvem Dršťkomlat o délce 700 metrů. Přeprava je zajištěna třemi vleky s kapacitou 850 osob za hodinu. Svůj automobil můžete nechat odpočívat na místním parkovišti. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a zasněžovány technickým sněhem. Užívejte si i večerního lyžování na osvětlené sjezdovce. Pro nejmenší je připravena dětská školička a dospělí se naučí také lyžovat a to s profesionály z lyžařské školy. Pro hladové lyžaře je pod vlekem připraven bufet.

Ski areál - kontakty

Radvanice v Čechách 233, Radvanice v Čechách 542 12

Telefon: 499 897 336
www.vlekradvanice.cz

Související obce v okolí: Radvanice, Markoušovice, Chvaleč, Janovice, Malé Svatoňovice, Petrovice, Lhota, Velké Svatoňovice.

Radvanice - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: