ski-mapa.cz
 

Ski areál Červenohorské sedlo

Možnosti lyžování

8 sjezdovek:
Sjezdovka 1 červená (750m), Sjezdovka 1a Padáky (1250m), Sjezdovka 2 modrá (900m), Sjezdovka 2a modrá prodloužená (1350m), Sjezdovka 3 žlutá (910m), Sjezdovka 3a žlutá spojka (190m), Sjezdovka 4 jižní svah (450m), Sjezdovka 5 jižní svah (440m)
Obtížnost:
Vleky:
7 vleků
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
5.550 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Červenohorské sedloSki areál Červenohorské sedloSki areál Červenohorské sedloSki areál Červenohorské sedloSki areál Červenohorské sedloSki areál Červenohorské sedloSki areál Červenohorské sedloSki areál Červenohorské sedlo

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál Červenohorské sedlo - popis

Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Je známou křižovatkou zimních, ale i letních turistických cest. Nadmořská výška Červenohorského sedla je 1013m. Lyžařské sjezdovky v SKI areálu mají výšku 862 až 1164m. Tato poloha dává předpoklad pro kvalitní zimní sezónu od poloviny prosince do konce března. Lyžařský areál provozuje SKIAREÁL ČHS s.r.o. Svými pracovníky zabezpečuje chod sedmi vleků a jedné lanovky. Areál je rozdělen na severní a jižní svahy. Zasněžování je na modré, žluté a v horní části červené sjezdovky. Sjezdovky jsou každý den upravovány sněžnými stroji. Jízdenky na lyžařské vleky je možné platit hotově i kartou, včetně služby cashback. Parkování zdarma. Silnice přes Červenohorské sedlo otevřena po celou zimní sezónu.

Ski areál - kontakty

SKIAREAL ČHS, s.r.o., Kouty nad Desnou 72, Loučná nad Desnou 788 11

Telefon: 603228597
www.cervenohorskesedlo.eu

Související obce v okolí: Červenohorské sedlo, Filipovice, Kouty nad Desnou, Bělá, Rejhotice, Přemyslov, Bělá pod Pradědem, Kociánov.

Červenohorské sedlo - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: