ski-mapa.cz
 

Ski areál Filipovice

Možnosti lyžování

2 sjezdovky:
Svah 1 (1000m), Svah 2 (1600m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál FilipoviceSki areál FilipoviceSki areál FilipoviceSki areál FilipoviceSki areál FilipoviceSki areál Filipovice

Mapa areálu:

Ski areál Filipovice  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Ski park Filipovice - popis

SKIPARK Filipovice se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti v malebném podhůří Jeseníků, pouze jednu zastávku skibusu od úpatí lyžařského areálu Červenohorského sedlo, přímo u hlavní cesty ve směru na Jeseník. U nás platí slogan "lyžování pro každého v každém věku za výhodné ceny". Celý areál zaručuje optimální podmínky pro individuální lyžování i rodinné lyžování, a to hlavně díky rozmanitosti terénu, který uspokojí požadavky jak vyznavačů nenáročného lyžování, sportovního lyžování, tak milovníky snowboardingu, kteří mohou využít sedačkovou lanovku s rozjezdovým nástupním pásem, dvou lanových vleků, dvou sjezdovek střední obtížnosti s celkovou délkou 2 600 m a s přepravní kapacitou 2 700 os./hod., plus bonus – parkování zdarma.

Ski areál - kontakty

SKIPARK Filipovice, Bělá pod Pradědem – Filipovice 790 85

Telefon: 605 515 757
www.skipark-filipovice.cz

Související obce v okolí: Filipovice, Bělá pod Pradědem, Bělá, Červenohorské sedlo, Domašov, Adolfovice, Bukovice, Kouty nad Desnou.

Filipovice - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: