ski-mapa.cz
 

Sjezdovka Radhošť - Pod kaplí

Možnosti lyžování

1 sjezdovka:
Denně upravovaná sjezdovka je dlouhá 450 m.
Obtížnost:
Vleky:
1 vlek
Lanovky:
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Sjezdovka Radhošť - Pod kaplíSjezdovka Radhošť - Pod kaplíSjezdovka Radhošť - Pod kaplíSjezdovka Radhošť - Pod kaplíSjezdovka Radhošť - Pod kaplí

Služby střediska

Možnosti ubytování

Lyžařský vlek Radhošť - Pod kaplí - popis

Sjezdovka Pod Kaplí se nachází na severozápadní straně hory Radhošť, v části zvané Průsek. Poháněcí stanice vleku TLV 12, výrobce METASPORT Ostrava, leží ve výšce 1118 m.n.m., vratná stanice je ve výšce 1020m.n.m. Délka sjezdovky je 447 m. Přepravní výkon vleku s teleskopickými unášeči je 450 osob za hodinu. Vzhledem k nedostatku vody v této nadmořské výšce je provoz vleku závislý na sněhových podmínkách. Provozovatelem vleku je LK Radhošť z.s. Občersvení a veškeré zázemí poskytuje jen několik metrů od horní stanice vleku vzdálený Horský hotel Radegast. Na sjezdovce Pod Kaplí vyrůstala úspěšná závodnice LK Radhošť Lucie Hrstková specialistka na obří a super obří slalom. Pozor, lyžařský vlek Pod kaplí - Radhošť je přístupný z horní stanice od hotelu Radegast.

Sjezdovka - kontakty

Lyžařský klub Radhošť, Lyžařský vlek Pod kaplí - Radhošť, 756 55 Dolní Bečva

www.lkradhost.cz

Související obce v okolí: Pustevny, Trojanovice, Dolní Bečva, Kněhyně, Vigantice, Frenštát pod Radhoštěm, Prostřední Bečva, Hutisko-Solanec.

Radhošť - Pod kaplí - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: