ski-mapa.cz
 

Ski areál Opálená

Možnosti lyžování

3 sjezdovky:
Červená (500m), Modrá (150m), Snowpark (500m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
Kapacita:
1.350 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál OpálenáSki areál OpálenáSki areál OpálenáSki areál OpálenáSki areál Opálená

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Opálená - popis

Ski areál Opálená se nachází na severovýchodním svahu Ondřejníku s nejvyšším vrcholem Skalka 964 m.n.m. Areál je umístěn v malebné krajině Beskyd, kde spolu sdílí hranice dvě podhorské obce Pstruží a Čeladná. Vzdálenost 2 km je přibližně stejná od centra obce Pstruží i Čeladné. Dopravní dostupnost je možná autem i vlakem. Nejbližší žel stanice Čeladná je vzdálená 1600 m. Přístupová cesta je z Čeladné směr nádraží. Návštěvníci jistě ocení strojově upravované sjezdovky o celkové délce 650 metrů. Přepravu zajišťují dva vleky o celkové kapacitě 1 350 osob za hodinu. Večerní lyžování je zajištěno umělým osvětlením. Své schopnosti můžete zdokonalit v lyžařské škole. Na své si přijdou milovníci snowboardingu, protože je areál Opálená vybaven snowparkem. Pro jeho vybudování byl uvolněn velký prostor a nebudou si stěžovat ani náročnější snowboardisti. Ve snowparku jsou překážky, jako jsou bedny, raily, skoky či wallride. Tak neváhejte a vydejte se do Opálené!

Ski areál - kontakty

Pstruží 8, Pstruží 739 11

Telefon: 604 945 578
www.areal-opalena.cz/ski-areal

Související obce v okolí: Čeladná, Pstruží, Kunčice pod Ondřejníkem, Nová Ves, Lhotka, Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí, Ostravice.

Opálená - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: