ski-mapa.cz
 

Ski areál Rališka

Možnosti lyžování

4 sjezdovky:
Svah 1 (550m), Svah 2 (650m), Svah 3 (450m),Svah 4 (200m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
2.327 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál RališkaSki areál RališkaSki areál RališkaSki areál RališkaSki areál RališkaSki areál RališkaSki areál RališkaSki areál Rališka

Mapa areálu:

Ski areál Rališka  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál Rališka - popis

Lyžařský areál Rališka leží v nadmořské výšce 605 – 730 m.n.m. a dosud disponoval 3 lyžařskými vleky (Tatrapoma a EPV, oba s délkou 400 metrů a dětský vlek Skill o délce 160 m) a čtyřmi sjezdovými tratěmi v délce 200 m až 550 m. Umělé zasněžování zajišťují sněhová děla firmy Areco, o úpravu sjezdových tratí se stará sněžné pásové vozidlo Kässbohrer Pisten Bully 42.280D. Přibližně 60 % návštěvníků tvoří lyžařské kurzy, lyžaři mají na výběr mezi bodovými a časovými jízdenkami. Pod sjezdovkou se nachází bufet se 40 místy k sezení. Společně s lanovkou bylo nově vybudováno osvětlení sjezdovky pro večerní lyžování. Přístup do areálu je zajištěn silnicí z Rožnova pod Radhoštěm na hraniční přechod Bumbálka, areál se nachází asi 1,3 km vpravo nad přehradou Horní Bečva. Bezplatné parkoviště se nachází přímo u dolní stanice lanovky, lyžaři tak mohou mít své auto neustále pod dohledem.

Ski areál - kontakty

Horní Bečva 172, Horní Bečva 756 57

Telefon: 603 377 029
www.raliska.cz

Související obce v okolí: Horní Bečva, Prostřední Bečva, Kněhyně, Soláň, Jezerné, Bzové, Solanec pod Soláněm, Velké Karlovice.

Rališka - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: