ski-mapa.cz
 

Sjezdovka SKI&SUN Świeradów Zdrój

Možnosti lyžování

1 sjezdovka:
Svah 1 (2500m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
2.400 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Sjezdovka SKI&SUN Świeradów ZdrójSjezdovka SKI&SUN Świeradów ZdrójSjezdovka SKI&SUN Świeradów ZdrójSjezdovka SKI&SUN Świeradów ZdrójSjezdovka SKI&SUN Świeradów Zdrój

Mapa areálu:

Sjezdovka SKI&SUN Świeradów Zdrój  - mapa areáluSjezdovka SKI&SUN Świeradów Zdrój  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařský areál SKI&SUN Świeradów Zdrój - popis

Lyžařský areál kousek za hranicemi Polska. V areálu se nachází jedna 2,5km dlouhá sjezdovka, která má prudší i mírnější úseky. Sjezdovku obsluhuje osmimístná kabinová lanovka o přepravní kapacitě 2400osob za hodinu. Areál disponuje umělým zasněžováním, pro návštěvníky je připraveno i večerní lyžování a to až do 22:00 s přestávkou pro úpravu svahu mezi 16:00 a 18:00. Na trati také naleznete umělé překážky a skoky. Pro méně zdatné lyžaře a děti jsou připraveni instruktoři lyžařské školy a výukový provazový vlek. Nechybí ani půjčovna a ski servis. Středisko je také významným výchozím bodem pro běžecké lyžování. Pro návštěvníky je připraveno parkoviště s kapacitou 600 aut.

Sjezdovka - kontakty

SKI&SUN Świeradów Zdrój, ul. Źródlana 7, 59-850 Świeradów-Zdrój

Telefon: +48 75 615 20 20
skisun.pl

Související obce v okolí: Wolimierz, Dětřichovec, Nové Město pod Smrkem, Jindřichovice pod Smrkem, Bílý Potok, Ludvíkov pod Smrkem, Hajniště, Lázně Libverda.

SKI&SUN Świeradów Zdrój - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: