ski-mapa.cz
 

Ski areál Harrachov

Možnosti lyžování

7 sjezdovek:
Červená I (1640m), Modrá (2200m), Černá (1259m), Červená II (1850m), Červená II spodní část (400m), Zákoutí (200m), Amálka (360m)
Obtížnost:
Vleky:
3 vleky
Lanovky:
3 lanovky
Kapacita:
4.612 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál HarrachovSki areál HarrachovSki areál HarrachovSki areál Harrachov

Mapa areálu:

Ski areál Harrachov  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, pohyblivý koberec, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Harrachov - popis

Ski areál Harrachov je rozdělen na tři samostatné lyžařské areály: Čertová hora, Zákoutí a Amálka. Čertova hora nabízí celkem čtyři sjezdovky o celkové délce 6,5km. Prakticky celý povrch tratí je vybaven umělým zasněžováním. Dopravu na vrch Čertovy hory zajišťují dvě čtyřsedačkové lanové dráhy a dva vleky. Ski areál Zákoutí je spíše lyžařskou školou než plnohodnotným lyžařským střediskem, ale i přesto má co nabídnout. Výuka je určena především dětem, ale přihlásit se může celá rodina. Zalyžujete si zde na třech sjezdovkách o celkové délce 420 metrů. Každá trať je také vybavena vlastním vlekem a kompletním umělým zasněžováním. Zákoutí nabízí i večerní lyžování. Zážitek z večerního lyžování můžete získat také na 400 metrů dlouhé sjezdovce Amálka. Ani na Amálce nechybí lyžařská škola a technický sníh.

Ski areál - kontakty

Harrachov 225, Harrachov 512 46

Telefon: 481 529 353
www.skiareal.com/zima

Související obce v okolí: Harrachov, Nový Svět, Ryžoviště, Mýtiny, Hleďsebe, Hranice, Studenov, Kořenov.

Harrachov - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: