ski-mapa.cz
 

Ski areál Černá Říčka

Možnosti lyžování

4 sjezdovky:
Hlavní (480m), Domky (500m), Zadní (720m), Loučky (780m), Minisnowpark (250m)
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
Kapacita:
1.675 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Černá ŘíčkaSki areál Černá ŘíčkaSki areál Černá Říčka

Mapa areálu:

Ski areál Černá Říčka  - mapa areálu

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, snowpark, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Lyžařské středisko Černá Říčka - popis

Lyžařské středisko Černá Říčka leží na okraji obce Desná v nadmořské výšce 685 - 788 m.n.m. a poskytuje díky této nadmořské výšce a dobré expozici svahu kvalitní lyžování na přírodním sněhu. Sněhová pokrývka je zde od prosince do dubna a nezřídka je sezóna zakončena Velikonocemi. O dostatek sněhu se stará i umělé zasněžování, které zabezpečí dostatečnou sněhovou pokrývku a bezvadné lyžování. Přepravu lyžařů zajišťuje nový kotvový vlek s kapacitou 1250 os./hod. Jsou zde 4 sjezdové tratě různé obtížnosti, červená, modrá o celkové délce 2,4 km. Hlavní sjezdovka (červená) je velmi kvalitně osvětlena a poskytuje tak bezpečné a pohodlné noční lyžování a kvalitou osvětlení patří mezi ty nejlepší v Jizerských horách. Sjezdové tratě jsou denně strojově upravovány. Odbavování zákazníků je zajištěno modernizovaným elektronickým odbavovacím systémem s čipovými kartami. Parkování je v dolní stanici LV a poskytuje tak zákazníkům velmi pohodlný přístup (s lyžemi na nohou z auta na svah a zpět) s dostatkem parkovacích míst. V tomto prostoru se rovněž nachází bufet a nové wc. Ve středisku je rovněž dětský provazový vlek s lyžařskou a snowboardovou školou pro děti i pro dospělé, začátečníky i pokročilé. Pro vyznavače snowboardingu jsou zde budovány skoky, board slyding ad. Rovněž zde naleznete půjčovnu lyžařského vybavení a snowboardů, servis s broušením hran, voskováním, seřizováním a dalšími službami.

Ski areál - kontakty

Ski areál Desná - Černá Říčka, Desná v Jizerských horách 468 61

Telefon: +420 483 383 728
www.cerna-ricka.cz

Související obce v okolí: Černá Říčka, Horní Polubný, Polubný, Desná, Kořenov, Mariánská Hora, Albrechtice v Jizerských horách, Žďár.

Černá Říčka - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: