ski-mapa.cz
 

Ski areál Zlaté hory - Příčná

Možnosti lyžování

2 sjezdovky:
Zlaté louky (1350m), Dětská (100m)
Obtížnost:
Vleky:
1 vlek
Lanovky:
1 lanovka
Kapacita:
2.400 osob za hodinu

Fotografie ski areálu:

Ski areál Zlaté hory - PříčnáSki areál Zlaté hory - PříčnáSki areál Zlaté hory - PříčnáSki areál Zlaté hory - PříčnáSki areál Zlaté hory - PříčnáSki areál Zlaté hory - Příčná

Služby střediska

Umělé zasněžování, noční osvětlení, večerní lyžování, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola, dětské lano, dětská školička.

Možnosti ubytování

Skiareál Zlaté hory - Příčná - popis

Lyžařský areál Příčná se nachází ve Zlatých Horách na severní patě Příčné hory (975 m.n.). Ski Příčná je součástí sportovně rekreačního a kongresového centra s hotelem Bohemaland Zlaté Hory. Ski areál Příčná je vybaven čtyřsedačkovou lanovkou s nástupním pásem a umělým zasněžováním se sjezdovkou o délce 1300 m. Je zde i dětská lyžařská školka s lanovým „tahacím“ vlekem 100m, půjčovna lyží a Ski servis. Při dolní stanici lanovky 30 m od sedačky je penzion U lanovky s bufetem, dětským koutkem a občerstvením. Pro příjemné posezení je tu restaurace a kavárna ve společenské budově areálu. Novinkou je Après-Ski u horní stanice sedačky s panoramatickým výhledem na Zlaté Hory. Při večerním lyžování se zde pořádají diskotéky. Parkoviště je v areálu zdarma.

Ski areál - kontakty

Bohemaland Zlaté Hory, Zlaté Hory 710, 793 76 Zlaté Hory

Telefon: +420 739 390 496
www.bohemaland.eu/cs/ski-areal-pricna-jeseniky-lyzovani

Zlaté hory - Příčná - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: