ski-mapa.cz
 

Ski areál Ski Areál Sklenařice - vlek Metlák a Sklenařičák

Možnosti lyžování

2 sjezdovky:
Provozujeme dva vleky, menší „Metlák“ (250m) je ideální jak pro naučení lyžařských či snowboardových schopností, tak pro pohodové zaježdění, větší „Sklenařičák“ (430m) je pak pro zdatnější a odvážnější jezdce. Pro ty nejmenší lyžaře máme k dispozici i malinký dětský lanový vlíček, který je zde zdarma.
Obtížnost:
Vleky:
2 vleky
Lanovky:
Kapacita:

Fotografie ski areálu:

Ski areál Ski Areál Sklenařice - vlek Metlák a SklenařičákSki areál Ski Areál Sklenařice - vlek Metlák a SklenařičákSki areál Ski Areál Sklenařice - vlek Metlák a SklenařičákSki areál Ski Areál Sklenařice - vlek Metlák a SklenařičákSki areál Ski Areál Sklenařice - vlek Metlák a Sklenařičák

Služby střediska

Lyžařská škola, dětské lano.

Možnosti ubytování

Lyžařský vlek Ski Areál Sklenařice - vlek Metlák a Sklenařičák - popis

Ski Areál Sklenařice se nachází ve Sklenařicích, poblíž Vysokého nad Jizerou v západní části Krkonoš nedaleko Skiareálu Šachty Snowhill. Ski Areál Sklenařice je lyžařský areál určený především pro rodiny s dětmi, pokročilé i začínající lyžaře či snowboardisty. Sjezdovky jsou pravidelně udržovány a jsou tedy určeny i méně zdatným lyžařům. Pro začátečníky je připraven lanový vlek. Rodinný přístup personálu vleku samozřejmostí. U dolní stanice vleku je bufet i s venkovním posezením a krásným výhledem na Krkonoše.

Ski areál - kontakty

Jan Metelka, Sklenařice 4, 512 43 Jablonec nad Jizerou

Telefon: 728228684
www.skisklenarice.cz

Související obce v okolí: Sklenařice, Vysoké nad Jizerou, Horní Tříč, Blansko, Dolní Tříč, Stanový, Jablonec nad Jizerou, Paseky nad Jizerou.

Ski Areál Sklenařice - vlek Metlák a Sklenařičák - GPS poloha a okolní sjezdovky viz mapa vpravo.

10 nejbližších ski areálů:

Souvisejíci lyžařské oblasti: